Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Valmieras biznesa inkubatora komanda gatavojas rudens uzņemšanai

No šī gada 1. līdz 20. septembrim LIAA Valmieras biznesa inkubatorā tiks atvērta kārtējā pieteikumu iesniegšana pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās. Izvērtējot inkubatora kapacitāti, inkubācijas programmā ir plānots uzņemt 5 jaunus dalībniekus, taču pirmsinkubācijas programmā 20 dalībniekus. Šobrīd LIAA Valmieras biznesa inkubatorā kopumā darbojas 36 dalībnieki inkubācijas programmā un 20 dalībnieki pirmsinkubācijas programmā, kuri vairāku profesionāļu vadībā, mērķtiecīgi strādā pie savas biznesa idejas attīstīšanas un testēšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasaras laikā LIAA biznesa inkubatoru inkubācijas programma ir piedzīvojusi pozitīvas pārmaiņas un, pateicoties EM ierosinātiem MK grozījumiem, atbalsts ražošanas iekārtu iegādei ir pieejams jau sākot ar pirmo inkubācijas gadu. Tāpat izmaiņas ir skārušas arī pirmsinkubācijas programmu un rudens uzņemšanā, ņemot vērā lielo interesi par konkrēto programmu, pretendentiem būs jāaizstāv sava biznesa ideja komisijai, lai nodrošinātu gatavāko dalībnieku iekļūšanu programmā.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis uzsver, ka inkubatora komanda nemitīgi strādā pie abu programmu satura uzlabošanas, ņemot vērā gan esošo dalībnieku, gan programmas absolventu ieteikumus, lai nodrošinātu abu programmu kvalitāti un pēc iespējas augstāku pievienoto vērtību.

Tā kā Biznesa inkubatoru programmas termiņš ir 2023. gada 31. decembris, kad inkubatori savu darbību esošā projekta ietvaros noslēgs, tad aicinām visus, kuri vēl nav paguvuši izmēģināt savus spēkus sava biznesa idejas attīstīšanā, to darīt savlaicīgi un neatlikt uz pēdējo brīdi, jo šobrīd, ņemot vērā inkubatora kapacitāti un resursu pieejamību, papildus tiek plānotas vēl tikai 3 jaunu dalībnieku uzņemšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora komanda atgādina, ka pirms pieteikuma iesniegšanas ir svarīgi sazināties un sarunāt individuālu konsultāciju. Cēsu iedzīvotājiem konsultāciju iespējams pieteikt arī Cēsīs, kur atrodas LIAA Valmieras biznesa inkubatora filiāle.

Konsultāciju iespējams pieteikt, rakstot uz valmiera@liaa.gov.lv vai zvanot +371 624 010 98.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.