Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atvēli laiku Apes pilsētas svētkiem

Augusta ceturtajā nedēļā aicinām atrast laiku, lai satiktos, lūgtu, mīlētu, baudītu, sacenstos, atcerētos un atpūstos mūsu pilsētas Apes svētkos – 21., 22. un 23. augustā, aicina Apes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien sāksim ar aizlūgumu Apes Svētā Mateja ev.lut. baznīcā. Svētku ieskaņas koncertā pilsētas centrā muzicēs Apes bērni un jaunieši, īpašie viesi šajā vakarā būs Igo un Jānis Strazds.

Sestdien rīta pusē aicinām uz mopēdu un velosipēdu salidojumu “RĪGA, STELLA, DELTA SATIEKAS APĒ!”, kur ikviens interesents aicināts piedalīties “izrādīšanās braucienā” ar savu moto vai velo lolojumu. Tiksimies amatnieku un mājražotāju tirdziņā, Ganību ielā. Kā ierasts, pilsētas centrā Apes novada domes vadība sveiks pilsētiņas iedzīvotājus un viesus svētkos un godinās jaundzimušos novadniekus.

Sportisti varēs mēroties spēkiem pludmales volejbolā, sacensties par Latvijas spēcīgāko mazo pilsētu un izzināt pilsētu veloslēpņošanas aktivitātēs “Kāds ir Apes kods…”. Bērniem paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes burbuļojoties, cukurojoties un rotaļājoties bērnu paradīzē. Savukārt erudīti tiksies erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdienas vakarā pilsētas centru pieskandinās Kurzemes vīri – grupa “Rumbas kvartets” koncertā “Septiņi pavasara mirkļi”. Pirms koncerta paredzēta “Laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” un portāla “Alūksniešiem.lv” balvas “Gada apenietis 2020” pasniegšana”.

Vakaru noslēgsim ar šovprogrammu “KINO”, izpildītāji BUA SHOW AGENCY un dziedātāja Alise Kante.

Visas dienas garumā būs iespēja iesaistīties Alūksnes un Apes novadu fonda labdarības spēlē – Eža māja, apciemot VUGD Apes posteni, Dzirnavu ielā 2a, uzdot interesējošus jautājumus ugunsdzēsējiem-glābējiem, piedalīties Zemessardzes 31.kājnieku bataljona rīkotās aktivitātēs un vizināties ar bānīti izzinošā braucienā pa Apes pilsētu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētdien dosimies apciemot tuviniekus mūsu kapsētās, kā ierasts plkst. 12.00 Meža kapos, plkst. 14.00 Apes pilsētas kapos.

Atvēli laiku sev, savējiem, mūsu pilsētai – Apei!

Vairāk informācijas www.apesnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.