Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ata Kronvalda balva skolotājiem par ieguldījumu talantīgo skolēnu izglītošanā arī alūksnietei Inesei Ločmelei

Publicitātes

Šodien plkst.15 Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Ata Kronvalda fonda prezidents Henriks Danusēvičs pasniegs Ata Kronvalda balvu pedagogiem par ievērojamu un ilggadīgu ieguldījumu talantīgo skolēnu izglītošanā un skolēnu zinātniski pētnieciskās darbības organizēšanā. “Alūksniešiem.lv” noskaidroja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā aģentūru informēja fondā, kopš 1989.gada līdz 2020.gadam to ir saņēmuši 154 izcili izglītības pedagogi, un šogad tos papildinās vēl pieci izcili skolotāji,

Ata Kronvalda prēmijas laureāti ir Cēsu Valsts ģimnāzijas bioloģijas un dabaszinātņu skolotāja Inita Kriškāne, Ernesta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas ķīmijas un bioloģijas skolotāja Inese Ločmele, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas matemātikas skolotāja Karmena Liepiņa, Daugavpils Valsts ģimnāzijas krievu valodas skolotāja Valentīna Prokofjeva un Latvijas Universitātes lektors Mārtiņš Danusēvičs.

Pēc Ata Kronvalda balvu pasniegšanas tiks apbalvotas piecas labākās skolas katrā skolu reitinga grupā, kā arī “Zvaigžņu reitinga” līderi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka šogad lielo skolu grupā reitinga augšgalā ir – Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Rīgas 10.vidusskola, Rīgas 40.vidusskola, Rīgas Franču licejs un Daugavpils tehnoloģiju vidusskola – licejs, savukārt mazo skolu grupā reitinga augšgalā nemainīgi pirmā ir RTU Inženierzinātņu vidusskola, kurai seko Rudzātu vidusskola, Daugavpils Saskaņas pamatskola, Mežciema pamatskola un Špoģu vidusskola.

Valsts ģimnāziju reitinga augšgalā iekļuvušas Rīgas valsts 1.ģimnāzija, Āgenskalna valsts ģimnāzija, Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, Rīgas valsts 2.ģimnāzija un Rīgas Valsts vācu ģimnāzija.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.