Alūksnes un Apes novada fonds uzsācis jaunu akciju, kurā vāc ziedojumus jaunajiem talantiem. Tajā tiks atbalstīti bērni un jaunieši, kuri vēlas attīstīt savus talantus, piedalīties konkursos.
“Līdz šim fonds ir rīkojis galvenokārt sociālas akcijas, tāpēc fonda valde nolēma, ka vajadzīgs strādāt arī citos virzienos. Šoreiz vēlamies sniegt finansiālu atbalstu mūsu talantīgajiem jauniešiem, jo vecākiem un arī pašvaldībām trūkst līdzekļu, kas nepieciešami dalībai konkursos un talantu izkopšanai,” stāsta fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece.
Alūksnes Pilsētas svētku laikā notika Labdaru pēcpusdiena, kurā tika prezentēta fonda akcijas iecere. Līdzīgs pasākums būs Apes Pilsētas svētku laikā. “Akcijas atklāšanas pasākumā dziedāja jaunie talanti – dvīņu māsas Berkules. Tajā piedalījās daudz jauniešu. Tika dalītas reklāmas kartītes par šo akciju. Ir jau arī pirmais ziedotājs, kurš vēlējās saglabāt anonimitāti,” norāda Dz.Zvejniece. Viņa uzsver, ka Alūksnes ģimnāzijas simtgades svinībās varēja priecāties par daudziem talantīgiem šīs skolas audzēkņiem, bet tādu netrūkst arī Alūksnes un Apes novada pagastos. Sākusies arī labdarības akcija “Skolas soma”, lai maznodrošināto ģimeņu bērniem palīdzētu uzsākt mācības 1.klasē. Pilsētas svētku laikā fonda pārstāvji izgāja ielās, lai informētu iedzīvotājus par fondu un šīm akcijām, kā arī vāktu ziedojumus. Tagad ziedot var personiski novada fondā, ziedojumu kastītēs, kā arī ar bankas pārskaitījumu, norādot – akcijai “Skolas soma” vai jaunajiem talantiem.