Piektdiena, 23. janvāris
Grieta, Strauta, Rebeka
weather-icon
+-8° C, vējš 1.89 m/s, A-ZA vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Kā, jūsuprāt, ziemā tiek kopti ceļi un ielas?

Evita no Alūksnes Alūksnes galvenā – Pils iela – tiek slikti tīrīta. Ir sāpīgi noskatīties, ka mūsu centrālā iela, kas ir pilsētas vizītkarte, nav atbilstoši sakārtota. Acīmredzot pašvaldība neuzstāj, ka sētniekiem ietves būtu jānotīra jau no rīta. Atceros, ka padomju varas gados sētnieki cēlās jau pulksten 4.00. Tad uz darbu varēja iet pa tīrām ietvēm. Tagad ir jūtams saimnieka trūkums pilsētā. Protams, personisko māju īpašnieki izmanto, ka no viņiem neprasa, lai pie savām mājām sniegu tīrītu agrāk. Lielā šoseja uz Rīgu gan vienmēr ir tīra.

Dzintars no Alūksnes Lielākās pilsētas ielas tiek tīrītas, bet mazās šķērsielas – ļoti maz. Acīmredzot trūkst naudas. Varbūt klibo arī darba organizācija. Taču mani visvairāk satrauc lielās   kupenas pie gājēju pārejām. Šoferi virs kupenas redz pieaugušo galvu, bet bērnus nevar pamanīt. Tāpēc pirmais darbs – ir jāizved  sniegs, kamēr nav notikusi kāda nelaime. Par pagastiem man ir grūti spriest. Kad braucu uz Pededzi caur Mārkalni, tur ceļš bija labs. 

Valentīna no Jaunannas Īpaši nevar kliegt. Ko daudz var sūdzēties tik dziļā ziemā, ņemot vērā mūsu ekonomiskos apstākļus? Nevar teikt, ka viss ir ļoti labi, tomēr arī nesūdzamies. Turklāt nekādu katastrofālu situāciju nav bijis. Manuprāt, iespēju robežās tiek darīts.  

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri