Sestdiena, 17. janvāris
Tenis, Dravis
weather-icon
+-13° C, vējš 0.89 m/s, D-DR vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Pirmā piedzimst meitene

Šāgada pirmajā dienā pulksten 18.30 Alūksnes slimnīcas dzemdību nodaļā savu māmiņu Janu Šukstu un pasaules gaismu ieraudzīja meitene. Viņa ir 4 kilogramus smaga, 57 centimetrus gara un ņipra.

Šāgada pirmajā dienā pulksten 18.30 Alūksnes slimnīcas dzemdību nodaļā savu māmiņu Janu Šukstu un pasaules gaismu ieraudzīja meitene. Viņa ir 4 kilogramus smaga, 57 centimetrus gara un ņipra.
“Bija paredzēts, ka meita dzims Ziemassvētkos, bet lika pagaidīt. Arī jaunā gada pirmā diena ir svētku, bet vēl neesmu domājusi, vai tā neaizēnos dzimšanas dienu,” saka J.Šuksta.
Meitenīte viņai ir piektais bērns. Mājās Zeltiņu pagastā abas gaida divas māsas un divi brāļi, kā arī tēvs Agris, kurš strādā Rīgā. Interesanti, ka arī dēls Adrians dzimis svētku dienā – 18.novembrī. Jana nestrādā, bet audzina bērnus. Viņai tas neliekas grūti, drīzāk interesanti, jo katrs ir citādāks. “Vēl ir grūti spriest, bet liekas, ka mazā meitiņa būs mierīga. Galvenais, lai ir veselīga tāpat kā māsas un brāļi,” vēlas māmiņa.
Vecmāte Sandra Upmale cer, ka šogad dzims vairāk bērnu nekā pērn. Tika iekārtota otra ģimenes palāta. Šīs palātas ir komfortabli iekārtotas, lai apmierinātu jauno ģimeņu vēlmes. “Pēc bērna dzimšanas ir labi būt trijatā, jo tās var būt vienīgās dienas, kad kopā ir tikai viņi. Mājās ciemos nāks radi, draugi, kaimiņi, apkārt būs citi bērni,” atzīst S.Upmale.
Pērn dzimis 121 bērns, tas ir par 21 mazāk nekā 2006.gadā.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri