Sestdiena, 27. decembris
Elmārs, Inita, Helmārs
weather-icon
+2° C, vējš 2.68 m/s, R-ZR vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Ko jūs darītu, ja kaimiņi traucētu pēc pulksten 23.00?

Alūksniete Svetlana: – Ja mani traucētu, tad censtos mierīgi atrisināt šo problēmu. Man parasti izdodas rast kompromisu. Tā ir liela diplomātija, bet tā nes augļus.

Alūksniete Svetlana:
– Ja mani traucētu, tad censtos mierīgi atrisināt šo problēmu. Man parasti izdodas rast kompromisu. Tā ir liela diplomātija, bet tā nes augļus.
Alūksniete Ilze:
– Laikam paciestu. Ir gadījies, ka pie kaimiņiem naktī ilgi dzirdama skaļa mūzika. Naktī diez vai es zvanītu uz pašvaldības policiju. Esmu pārliecinājusies: ja kāds iejaucas, tad finālā pats arī paliek vainīgs.
Alūksnietis Vilnis:
– Policijai es nezvanītu. Dotos pie kaimiņiem, ja būtu šādas nekārtības. Katru nedēļu mājā, kurā es dzīvoju, jaunieši skaļi klausās mūziku un traucē citiem. Esmu viņiem aizrādījis. Bet cik tad var.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri