Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Apē atklāj ziemas motokrosa un skijoringa sezonu

Pēc divām “klusākām” ziemas sezonām, šogad ziemas motokross un skijorings ir atgriezies un atgriezies tieši Apē. Sestdien, 22. janvārī Latvijas Skijoringa federācija Apes mototrasē rīko pirmo sacīkšu posmu. Organizatori pateicas apeniešu komandai, kas sarūpējuši izcilu trasi motokrosa un skijoringa mačiem. Sacīkstes notiks “zaļajā režīmā”, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības, bez skatītājiem. 19. februārī viens posms paredzēts arī Alūksnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Esam priecīgi paziņot par Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) sadarbības uzsākšanu ar Latvijas Skijoringa federāciju (LSF). LSF uz sadarbības līguma pamata ar LaMSF rīkos ziemas motokrosu, tam paralēli notiks skijoringa sacensības. Šo abu disciplīnu galvenais posmu organizators ir Latvijas Skijoringa federācija. Šogad ziemas motokross konceptuāli būs tāds pats, kā iepriekšējos gadus – klases nemainīsies, taču jāņem vērā organizatora lēmums par to, kā tās sacensību dienā tiks apvienotas,” informē LaMSF pārstāve Luīze Vīksna.

LSF prezidents Ainārs Vilciņš portālam “Alūksniešiem.lv” stāsta, ka 2022. gada ziemas sezona būs interesanta. “Priecājamies, ka varam organizēt sacīkstes arī pašreizējos sarežģītajos apstākļos, proti “zaļajā režīmā”. Tas gan nozīmē, ka daudzus braucējus neredzēsim, taču dalībnieku skaits tāpat būs kupls, būs visi Latvijas spēcīgākie motobraucēji, tostarp arī bagātīgi pārstāvēta Ape, kur ir vesela “armija” labu braucēju,” stāsta A. Vilciņš. Viņš pauž milzīgu paldies biedrības “Apes motokluba” biedriem, īpaši “Sančo grupai”, kas veikuši visus priekšdarbus mototrasē, lai pasākums varētu notikt “uz ūsiņu”.

Sacīkšu gaita būs šāda: rīta cēlienā notiks skijorings, bet dienas otrajā pusē ziemas motokross. Šajos posmos piedalīsies Latvijas Motosporta federācijas un Latvijas Skijoringa federācijas dalībnieki. Sacensību norise būs precīzi tāda pati, kāda tā bijusi tradicionāli – būs gan skijorings, gan motokross. Skijoringa braucējiem būs iespēja piedalīties arī motokrosā un otrādi. Būs meistarklase, tautas klase, veterāni, iecienītā retro klase un jauniešu klase. Motokrosā pārstāvētas visas klases, sākot no MX50 un beidzot ar kvadricikliem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skijoringa reģistrācija: sacensību rītā pasākuma norises vietā no pulksten 7.30. Pirmais starts pulksten 10.00. Ziemas motokrosa reģistrācija: sacensību rītā pasākuma norises vietā pēc pulksten 10.00.

Aktuālajai informācijai par ziemas motokrosu var sekot www.lamsf.lv un skijoringu www.skijo.lv.

Apē notiks pirmais sacīkšu posms ziemas motokrosā un skijoringā. Sacensību provizoriskais kalendārs ir šāds:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. Ape 22. janvāris
  2. Rēzekne 29. janvāris
  3. Zorģi 5. februāris
  4. Gulbene 12. februāris
  5. Alūksne 19. februāris
  6. Bauska 26. februāris

*Datumi un norises vietas var būt mainītas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.