Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Emīla Blūma / Didža Eglīša ekipāža, uzvarot Rally Alūksne absolūtajā vērtējumā, nodrošināja uzvaru arī Latvijas rallija čempionāta ieskaitē, tajā par 52,55 sekundēm pārspējot rallija vecmeistaru Jāni Vorobjovu ar stūrmani Guntaru Zicānu, bet par 55,60 sekundēm igauņus Prītu Koiku / Kristo Tammu, informē Latvijas Automobilu federacija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Latvijas rallijsprinta kausa izcīņas ekipāžas Rally Alūksne aizvadīja astoņus ātrumposmus, kuros uzvaru izcīnīja Turcijas pilots Kerems Kazazs ar stūrmani no Spānijas Albu Sančesu Gonzalesu, kuri par 49,33 sekundēm pārspēja Miku Ķenavu / Gundaru Berķi, bet par 2 minūtēm 12,92 sekundēm apsteidza trešajā vietā finišējušos Vigo Rubeni / Kristapu Eglīti.

Latvijas vēsturiskā rallija kausa izcīņas ietvaros Rally Alūksne uzvaru izcīnīja pagājušā gada čempionu ekipāža Kristaps Dzīvītis / Mārtiņš Rudevičs, kuri ar savu “Audi 80” cīņā par goda pjedestālu apsteidza divas “Subaru Impreza” automašīnas – Andri Spilvu / Mārtiņu Krieviņu un Intaru Rezakovu / Elviju Zebuliņu.