Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rīt Alūksnē notiks “Brīvības rogainings”

Biedrība “Ceļojumu un orientēšanās klubs “Silva”” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību 11. novembrī Alūksnē organizē “Brīvības rogainingu”, kas vienlaikus ir arī Pašvaldību kauss rogainingā 2023.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jau otro gadu, kad orientēšanās aktīvā sezona beigusies, Latviju pārņem rogainings, kad septiņas nedēļas nogales pēc kārtas kaut kur notiek lielāks vai mazāks rogainings. Sākot no “Vidzemes rogaininga”, līdz pat “Brīvības rogainingam”, kas šogad notiks Alūksnē, dažādās vietās un formātos,” informē organizatori – biedrība “Ceļojumu un orientēšanās klubs “Silva”.

Dalībniekiem, kas sacīkstēs piedalās no visas Latvijas, organizatori sola, ka orientēšanās sacīkstes Alūksnē raksturosies ar skaistiem ainaviskiem skatiem gan uz pauguriem un ezeriem, gan ēkām un citiem pilsētas elementiem. Ja nekas nemainīsies, spēcīgākajiem jārēķinās ar 46 kilometriem gaisa līnijās un 51 kontrolpunktu. Sacīkšu mērķis: noskaidrot labākās komandas sešu un četru stundu rogainingā, kā arī iepazīstināt ar rogainingu kā sporta veidu. Laika limits ģimeņu grupā ir trīs stundas. Sešu rogaininga finišs paredzams tumsā, tādēļ obligāts ir apģērbs ar gaismu atstarojošiem elementiem. Ieteicams –
galvas lukturis.

Vienlaicīgi četru stundu rogainingā starp pieteiktajām Latvijas pašvaldību komandām tiek izcīnīts Pašvaldību kauss “Brīvības rogainingā”, kurā piedalās pašvaldību deputātu, administrācijas un pašvaldības iestāžu darbinieku, pašvaldības iedzīvotāju un nekustamo īpašumu īpašnieku komandas. Pašvaldību kausa izcīņas sacensību mērķis ir veicināt pašvaldību, to iestāžu darbinieku un iedzīvotāju sportiskās aktivitātes. Noskaidrot aktīvāko un sportiskāko pašvaldību rogainingā. Par Pašvaldību kausa “Brīvības roganingā” ieguvēju tiek noteikta pašvaldība, kura iegūst vismazāko punktu skaitu četru labāko pašvaldības komandu iegūto vietu četru stundu distances absolūtā vērtējuma kopsummā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību centrs ir Alūksnes sporta centrs Jāņkalna ielā 17A, dalībnieku reģistrācija paredzēta no 8.30 un norisināsies visas dienas garumā. Vairāk informācijas var uzzināt biedrības mājas lapā “Coksilva.lv”, “rogainings.lv” vai, rakstot uz e-pastu: evita.freimane@gmail. com.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.