Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ziemassvētku saldumu paciņas saņems arī seniori no 80 gadu vecuma

Alūksnes novada pašvaldība sarūpē Ziemassvētku saldumu paciņas Alūksnes novada teritorijā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem līdz 7 gadu vecumam, kas neapmeklē skolu, bērniem ar invaliditāti un senioriem, kam līdz attiecīgā gada 31. decembrim ir 80 gadi un vairāk, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par saldumu paciņu nonākšanu pie pašiem mazākajiem – pirmsskolas vecuma bērniem rūpējas novada kultūras darbinieki un plaša informācija par to, kā Alūksnes pilsētā un pagastos mazie bērni varēs saņemt paciņas, atrodama pašvaldības tīmekļvietnē www.aluksne.lv šajā saitē: https://aluksne.lv/index.php/2022/11/29/pasvaldibas-sarupetas-saldumu-pacinas-mazajiem-novada-iedzivotajiem/.

Bērni ar invaliditāti pirmsskolas vecumā līdz 7 gadiem, kuri neapmeklē skolu, tāpat kā visi pārējie novada teritorijā deklarētie viņu vienaudži, Ziemassvētku paciņas arī varēs saņemt ar novada kultūras darbinieku palīdzību savā deklarētajā dzīvesvietā. Savukārt bērni ar invaliditāti no 7 gadu vecuma, kuri apmeklē skolu, līdz 18 gadu vecumam saldumu paciņas varēs saņemt Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldē, Uzvaras ielā 1, Alūksnē. Aicinām vecākus par paciņas saņemšanas laiku sazināties ar pārvaldes Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāju Ludmilu Loginu pa tālruni 29459551.

Savukārt senioriem, kam līdz šī gada beigām apritējuši 80 gadi un vairāk, paciņas nogādās Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes sociālie darbinieki uz katra seniora deklarēto dzīvesvietu. Tādēļ tos seniorus, kuri šobrīd nedzīvo savā deklarētajā dzīvesvietā, bet citur, pašvaldība aicina sazināties ar Sociālo lietu pārvaldi pa tālruni 29459551, lai vienotos par paciņas nogādāšanu uz seniora pašreizējo dzīvesvietu. Gadījumos, ja sociālajiem darbiniekiem kādu no senioriem neizdosies satikt deklarētajā dzīvesvietā, pastkastītē tiks atstāta informācija par paciņas saņemšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.