Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Strādā bez aizņēmumiem

Ar peļņu pērn strādājusi Alūksnes novada kapitālsabiedrība SIA “Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs” jeb tautā sauktā poliklīnika. Tajā Alūksnes novada pašvaldībai pieder neliela daļa kapitāla daļu. Peļņa novirzīta kapitāsabiedrības attīstībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pie lielākajiem pērn paveiktajiem darbiem pieskaitāms fizioterapijas kabineta remonts, kā arī nopirkti dažādi pamatlīdzekļi.

Uzņēmuma nākotnes plānos ietilpst infrastruktūras kvalitātes uzlabošana, remontējot labierīcības, ēkas jumtu, veicot pamatu hidroizolāciju, apkures sistēmas tīrīšanu, informācijas tehnoloģiju paplašināšana, kā arī medicīnisko iekārtu iegāde un atjaunošana. “Piedaloties gada pārskata sapulcē un ņemot vērā iepriekš minēto kapitāldaļu izvērtējumu attiecībā uz to daļu, kas pieder pašvaldībai, kā arī konkurences padomes norādījumu, ka pašvaldībai jāpārtrauc dalība šajā kapitālsabiedrībā, pašlaik esam uzsākuši kapitāldaļu pārvērtēšanu. Visticamāk, turpmāk pašvaldība arī pārtrauks dalību šajā kapitālsabiedrībā, jo tās pamatdarbība ir telpu iznomāšana, kas nav ne pašvaldības pamatfunkcija, ne uzdevums,” norāda kapitāldaļu turētāja pārstāvis pašvaldības izpilddirektors Ingus Berkulis. Tas gan vēl deputātiem jāapspriež domes komitejās un lēmums balsojot jāpieņem domes sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “ALŪKSNES PRIMĀRĀS VESELĪBAS APRŪPES CENTRS”

■ Peļņa 8090 eiro;

■ Bruto peļņas rentabilitāte 14,64 %;

■ Neto peļņas rādītājs 1,55 %;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

■ Aizņēmumu nav.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.