Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Šodien visā Latvijā norisinās labdarības akcija #WhiteFriday

#WhiteFriday / Publicitātes foto

Šodien, 5. novembrī, labdarības organizācija Ziedot.lv kopā ar mobilo platformu Mobilly aicina Latvijas iedzīvotājus vienoties ziedošanas akcijā #WhiteFriday, kuras mērķis ir veicināt atbalstu dažādu labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darbam un akcentēt regulāra ziedojuma nozīmi. Iepriekšējā #WhiteFriday akcija norisinājās pirms gada, zīmīgās melnās piektdienas laikā, un tās ietvaros ziedotā summa pārsniedza 35 000 EUR. Šoreiz, turpinot aizsākto tradīciju, akcija īpaši izcels pašmāju organizāciju nozīmīgās iniciatīvas, lai palīdzētu tām realizēt izvirzītos mērķus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Labdarības akcija/ publicitātes

Šajā dienā ikviens ir aicināts sniegt savu atbalstu vairāk nekā 60 lielākām un mazākām vietējām organizācijām un projektiem, kas darbojas sabiedrības labā un kuru mērķi ir dažādi, taču vēlme viena – veidot labāku Latvijas sabiedrību. Tā piemēram, Bērnu slimnīcas fondam nepieciešami līdzekļi BKUS akcijas “Drosmes kaste” īstenošanai; kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina sniegt atbalstu starptautiskās aizsardzības saņēmējiem Latvijā; “Latvijas mazpulki” vēlas izveidot aktīvās atpūtas un mācību vietu svaigā gaisā, kur pulcēties Upesgrīvas jauniešiem, bet Latvijas SOS bērnu ciemats aicina ziedot līdzekļus SOS ģimenēs augošo bērnu terapeitiskā atbalsta nodrošināšanai.

“Mūsu mērķis ir mazināt mobinga līmeni Latvijā, kas ir sevišķi izteikta problēma bērnu un jauniešu vidū. Ar ziedojumu palīdzību mēs nodrošinām iespēju skolām iegūt bezmaksas rīkus mobinga mazināšanai un preventīvai novēršanai,” stāsta sociālā projekta #Neklusē līdzautore Marika Andžāne.

Ne mazāk būtisks ir līdzcilvēku atbalsts arī tādām organizācijām kā Palīdzēsim.lv, kam ziedojumi nepieciešami sociāli mazaizsargāto grupu jauniešu psihoemocionālajam un praktiskajam atbalstam, biedrībai “Papardes zieds”, kuras mērķis ir nodrošināt psihologa konsultācijas jauniešiem, kā arī Servisa suņu biedrībai “TEODORS”, kas ziedotos līdzekļus vēlas izmantot servisa suņu veterinārai aprūpei. Turpretī biedrības “Hospiss LV” mērķis ir neārstējami slimiem cilvēkiem sniegt brīvību izvēlēties, kā pavadīt mūža nogali, radot iespēju uzturēt pēc iespējas augstāku dzīves kvalitāti; fonds “Nāc līdzās!” ar akcijas palīdzību vāc ziedojumus mūzikas instrumentu un aparatūras iegādei bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām; onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības “Dzīvības koks” iecere ir rehabilitācijas centra rekonstrukcija; apvienības “Apeirons” vēlme ir izveidot sociālā atbalsta pasākumus ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti, savukārt Latvijas Humānās palīdzības centrs saziedotos līdzekļus plāno ieguldīt cietumos ieslodzīto bērnu atbalstam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Rūta Dimanta

“Arī Ziedot.lv, īstenojot projektu “Cilvēkos ir spēks”, sniedz iespēju ikvienam ziedotājam atbalstīt kādu labdarības organizāciju, lai tādā veidā celtu smagi slimu cilvēku dzīves kvalitāti, sekmētu Latvijas dabas mantojuma saglabāšanu, palīdzētu izglītībā, kā arī sniegtu iespēju Latvijas bērniem justies īpašiem un mīlētiem. Paldies ikvienam, kurš atsaucas #WhiteFriday akcijai un ar savu ziedojumu atbalsta nozīmīgas iniciatīvas visā Latvijā!” komentē Ziedot.lv organizācijas vadītāja Rūta Dimanta.

Kampaņas organizatori aicina apmeklēt platformu whitefriday.lv, kur iespējams iepazīties ar šī gada iniciatīvām un ziedot lielāku vai mazāku naudas summu labdarības un nevalstiskajām organizācijām. Tāpat šajā dienāikviens ir aicināts izmantot arī akcijai īpaši sagatavotos Instagram lietotnes filtrus, kas pieejami Mobilly profilā, lai simboliski vizualizētu citkārt netaustāmos sava labā darba rezultātus.

Plašāka informācija par akciju un tajā pārstāv;etajām organizācijām, kā arī to iniciatīvām pieejama mājas lapā whitefriday.lv. Ziedojumus iespējams veikt platformās mobilly.lv un ziedot.lv, ar lietotnes Mobilly palīdzību, kā arī individuāli atbalstot organizācijas ar tiešiem ziedojumiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.