Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rudens gadatirgus Apē solās būt ar raženu un bagātu piedāvājuma klāstu

27.septembrī Ape virmos rudens gadatirgus vēsmās. Uz tirgošanās andeli ir pieteikušies vairāk nekā 260 dalībnieki, informē Apes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Amatnieki un mājražotāji no tuvākiem un tālākiem novadiem šoreiz sarūpējuši gaļas, zivju, vistu kūpinājumus, putraimu desas un īstas rudzu maizes pīrāgus, sieru, medu, ķiploku izstrādājumus un mārtiņrožu stādus. Dažāda veida produkcija un piejūras veltes pat tiks piegādātas no Liepājas. Amatnieku un mājražotāju piedāvājumu, kā ierasts, varēs iegādāties gan pie skolas, gan pilsētiņas centrā, gan Ganību ielā. Būs prāvs pulciņš arī rūpnieciskās produkcijas, gan no Rīgas, Daugavpils, Cēsīm, Preiļiem, Limbažiem, Saldus, Brocēniem un citām vietām. Tā tiks izvietota Avotu ielā un autoostas laukumā,” informē I.Ērmane.

Ņemot vērā valstī noteiktos piesardzības pasākumus, tirgus organizatori ir stingi ņēmuši vērā izvietojuma un distancēšanās nosacījumus, tāpēc šogad tirgus teritorija būs daudz plašāka. Pircējiem būs iespēja apgūt tirgus laukumu no vidusskolas līdz pat tautas namam, šogad iekļaujot arī bijušā bānīša sliežu ceļu uz Ganību ielas.

“Lai izdodas Apes rudens gadatirgū atrast sev piemērotākās preces, sajust īpašo tirgus atmosfēru un būt atbildīgiem, lai pasargātu sevi un citus,” vēl I.Ērmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par autobusu pieturas pārcelšanu
Informējam, ka 27.septembrī, Pierobežas rudens gadatirgus laikā, no plkst. 05.30 līdz plkst. 16.00 autobusu pietura APE tiek pārcelta uz Loku ielu (pie Dzirnavu ielas apļveida krustojuma), kur tiks uzstādīta pagaidu autobusu pieturzīme.

Par satiksmes ierobežojumiem un automašīnu novietošanu pilsētā
No 26.septembra plkst. 22.00 līdz 27.septembrim plkst.16.00 tiks slēgti vairāki ielu posmi:
Avotu iela (no Pasta ielas krustojuma līdz Stacijas ielas krustojumam);
Stacijas iela (no Stacijas ielas 2 līdz Stacijas ielai 1);
Jaunā iela (no Pasta ielas krustojuma līdz Rīgas ielas krustojumam);
Aptiekas iela.
Lai veiksmīgāk nokļūtu uz tirgus norises vietu, aicinām automašīnas novietot – Kalna ielā, Rūpniecības ielā, Rīgas ielā, Darba ielā, Krasta ielā, Dārza ielā, Tilta ielā, Vaidavas ielā.
Lūgums transportlīdzekļu kustībai izmantot Skolas ielu, Dzirnavu ielu, Stacijas ielu, Pasta ielu un Tirgus ielu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.