Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pilsētpārgājienā iepazīst Alūksnes Lielos kapus

Atzīmējot Starptautisko tūrisma dienu, Alūksnes Tūrisma centrs jau trešo reizi aicināja doties Pilsētpārgājienā. Šoreiz tā bija pastaiga pa Alūksnes Lielajiem kapiem kopā ar kapu pārziņiem, tēlnieku Aināru Zelču, gidi Ilonu Riekstiņu un kultūrvēsturnieku Jāni Poli, un Pilsētpārgājiens pulcēja vairāk nekā 40 interesentu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā pēc pasākuma sacīja Alūksnes Tūrisma informācijas centra vadītāja Iveta Veļķere, šī pārgājiena tēma bija specifiska un varbūt ne visiem pieņemama, bet mēs, alūksnieši, esam ļoti saistīti ar šo vietu. Taču cik daudz par to zinām? Šis bija mēģinājums kopā ar dažādiem gidiem un no stāstnieku rakursa izzināt šo vietu. Stāsti bija dažādi, interesanti, izzinoši un cits citu papildinoši.

“Nepietiek tikai zināt, informācija jādokumentē, jāapkopo un jādara pieejama ikvienam,” tā Tūrisma informācijas centra vadītājas vietniece Dace Bumbiere – Augule.

Gandrīz trīs stundu ilgajā pārgājienā interesenti ne tikai izstaigāja kapsētu un iegriezās kapličā, bet arī apmeklēja jauno lapeni un kapu pārvaldnieka namiņu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.