Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pie garāžām sniega tīrīšana jāorganizē pašiem

Pēc intensīvās snigšanas Alūksne atkal ir pārpildīta ar sniegu. Strādā sniega tīrīšanas tehnika, strādā sētnieki un cilvēki pie privātmājām. Milzīgi sniega kalni izveidojušies arī pie Torņa ielas daudzdzīvokļu māju garāžām, un kāda mūsu lasītāja jautā redakcijai padomu, kur vērsties, lai kāds palīdzētu no tām atbrīvoties.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pie garāžām Torņa ielā veidojas lielas sniega kaudzes, jo tālāk vairs nav, kur stumt un mest. Rāpos uz kaudzes, dauzīju sniegu, lai uzmest būtu vieglāk, bet tur viss jau sasalis, nereāli kaut ko darīt. Pilsētā nevar izvest sniegu, slēpot no kalna drīz varēs! Cilvēki tīra pie garāžām, un sniegs krājas, krājas, nevar pat pārmest pāri kaudzei,” stāsta sieviete.

Torņa ielas garāžu rajonā satiktie vīrieši pastāstīja, ka sniegu pie savas garāžas tīra katrs pats, bet katrā garāžu sekcijā ir domubiedri, kuri nolīgst arī tehniku iebraucamā ceļa attīrīšanai no sniega, kopīgi samaksājot par darbu.

Redakcijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šīs ikdienišķās problēmas katrā garāžu kooperatīvā vai biedrībā risina dažādi. Dažviet katrs pats rūpējas par savām ērtībām, bet citviet ievēlēts kooperatīva vai biedrības valdes priekšsēdētājs, kurš tad arī kārto sadzīviskas problēmas, piemēram, iekasē samaksu par koplietoto elektroenerģiju, ja tāda tur ir, sniega tīrīšanu no koplietošanas ceļiem ziemā un to uzturēšanu vasarā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Garāžu teritorija noteikti nav SIA “Alūksnes nami” pārziņā. Iespējams, tur ir kāds garāžu kooperatīvs, kur teorētiski pašiem vajadzētu atbildēt un organizēt sniega tīrīšanu. Mūsu, kā māju apsaimniekotāja uzņēmuma, atbildības robeža ir māju iekšpagalmi,” jautāts par to, kuram būtu jātīra teritorija pie garāžām Torņa ielā un no tās jāizved arī sniegs, atbild SIA “Alūksnes nami” valdes loceklis Raivis Bisenieks.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.