Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pēc ilgāka laika – ar peļņu

Foto: freepik.com

Trešā lielākā pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Rūpe” pēc ilgāka laika pērno gadu beigusi ar nelielu peļņu, kas novirzīta iepriekšējo gadu zaudējumu segšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2022. gadā lielākie paveiktie darbi ir divu ūdensvada tīklu izbūve 370,94 metru garumā Ziedu un Skārņu ielās un 317 metru garumā Melleņkalna ielā. Noslēgti 30 līgumi par jauniem pieslēgumiem, SIA “Rūpe” kā sadarbības partneris pērn kopā ar pašvaldību piedalījās pašvaldības uzņēmējdarbības projekta realizācijā. Nākamo darbu veikšanai kvalitatīvai ūdenssaimniecības pakalpojuma sniegšanai un tehnoloģiski efektīvas ūdenssaimniecības nodrošināšanai izstrādāti būvprojekti un jau notiek būvniecības trešā kārta Skārņu ielā un Ošu ielā, kas jau paveikta.

Jūnija domes sēdē pašvaldības kapitāldaļu turētāja pārstāvis pašvaldības izpilddirektors Ingus Berkulis atklāja, ka nākotnē plānots atjaunot SIA “Rūpe” autoparku, turpināt veidot un aktualizēt decentralizētās kanalizācijas sistēmu un veikt monitoringu par notekūdeņu savākšanu un nogādāšanu uz attīrīšanas iekārtām, uzstādīt saules paneļus.

“SIA “Rūpe” valdes loceklis Artis Sviklis iecelts šajā amatā uz nākamajiem pieciem gadiem. Arī šī uzņēmuma sniegtie pakalpojumi atbilst deleģēšanas līgumā noteiktajam uzdevumam,” teica I. Berkulis. Uz deputāta Druvja Mucenieka jautājumu, vai, ņemot vērā, ka daudz ko reorganizē un apvieno, pašvaldība neplāno apvienot visas trīs kapitālsabiedrības SIA “Alūksnes enerģija”, SIA “Alūksnes nami” un SIA “Rūpe” vienā, izpilddirektors atbildēja: “Par to esam diskutējuši, bet pašlaik tas nav plānā, tomēr ilgākā termiņā šādu iespēju pieļauju.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzziņai

SIA “Rūpe” 2022. gadā:

● peļņa 2615 eiro;

● bruto peļņas rentabilitāte 37,3 %;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

● neto peļņas rādītājs 0,34 %;

● aizņēmuma summa 102 872 eiro

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.