Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novadā izbraukuma vakcinācija Liepnā, Mālupē un Pededzē

Foto: alulsniesiem.lv

Alūksnes novadā novembrī notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 Liepnas, Mālupes un Pededzes pagastos. Izmantot iespēju vakcinēties izbraukuma vakcinācijā minētajos pagastos aicinām arī kaimiņu pagastu – Mārkalnes, Malienas, Jaunannas, Annas un citu novada teritoriju iedzīvotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepnas pagastā, tautas namā – 10. novembrī no pulksten 9.00 līdz 12.00.

Iedzīvotāji, kas vēlas saņemt vakcīnu, var gan ierasties bez iepriekšēja pieraksta, vai arī var iepriekš pieteikties pie pagasta pārvaldes vadītājas Ilzes Paias pa tālruni 29147011.

Mālupes pagastā, Saieta namā – 10. novembrī no pulksten 13.00 līdz 16.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji, kas vēlas saņemt vakcīnu, var gan ierasties bez iepriekšēja pieraksta, vai arī var iepriekš pieteikties pie pagasta pārvaldes vadītājas Ivetas Priedes pa tālruni 26437421.

Pededzes pagastā, tautas nama mazajā zālē – 15. novembrī no pulksten 9.00 līdz 12.00.

Iedzīvotāji, kas vēlas saņemt vakcīnu, var gan ierasties bez iepriekšēja pieraksta, vai arī var iepriekš pieteikties pie Pededzes pagasta pārvaldes vadītājas Daigas Vītolas pa tālruni 26597354. Tiem, kuri saņems vakcīnas 1. devu, 2. deva būs jāsaņem pie ģimenes ārsta vai Alūksnes vakcinācijas centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ierodoties uz vakcināciju, līdzi jāņem pase vai ID karte. Vakcināciju pagastos nodrošinās AS “Veselības centru apvienība”.

Vakcinēšanās pret Covid-19 ir iespēja pasargāt sevi un citus no smagas saslimšanas, tādēļ Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, kuri vakcināciju kādu iemeslu dēļ līdz šim ir atlikuši, izmantot šo iespēju vakcinēties izbraukuma vakcinācijā.

Ja esat vecumā virs 60 gadiem un vēlaties vakcinēties kādā no izbraukuma vakcinācijas vietām, bet jums ir nepieciešama palīdzība, lai tur nokļūtu, lūdzam sazināties ar sava pagasta pārvaldes vadītāju vai zvanīt pa tālruni 26646749.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.