Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

LU fakultātēs un filiālēs sāksies Atvērto durvju nedēļa

Latvijas Universitātes (LU) fakultātēs un filiālēs no pirmdienas līdz 25.martam notiks Atvērto durvju nedēļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tās laikā LU fakultātes un filiāles varēs apmeklēt gan klātienē, gan pievienoties virtuālām ekskursijām un sarunām attālināti.

Vairākas LU fakultātes aicinās paviesoties savās auditorijās, laboratorijās un bibliotēkās, kas sniegs iespēju jau iejusties studenta ādā, bet daļa fakultāšu ar studiju vidi iepazīstinās attālināti, piedāvājot virtuālas ekskursijas un sarunas platformā “Zoom”.

Alūksnes fililāles vadītāja pirmdien plkst.9 klātienē iepazīstinās ar studiju vietu, piedāvātajām studiju programmām filiālē un LU.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bioloģijas fakultātē plkst.10 būs iespēja dzirdēt dekānes uzrunu, uzzināt par studiju iespējām un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja paviesoties laboratorijās un iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām, veicot praktiskos darbus. Noslēgumā interesentiem tiks organizēta ekskursija pa Dabas māju un fakultātes telpām.

Arī Ķīmijas fakultātē plkst.12 atvērto durvju dienā būs iespēja dzirdēt dekānes uzrunu, uzzināt par daudzveidīgajām studiju iespējām un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Būs iespēja paviesoties fakultātes laboratorijās un redzēt, kā notiek eksperimenti. Noslēgumā interesentiem tiks organizēta ekskursija pa Dabas māju un fakultātes telpām.

Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte plkst.14 fakultātes dekāne un bakalaura studiju programmu direktori iepazīstinās ar studiju dzīvi, savukārt Studentu pašpārvalde – ar studentu ārpusstudiju dzīvi. Fakultāte piedāvās doties ekspedīcijā pa fakultātes ēku – LU Dabas māju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrdien, 22.martā, Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē plkst.10 plānota tikšanās ar dekānu un studentiem, ekskursija pa Zinātņu māju un Dabas māju. Lai apmeklēto Atvērto durvju dienu, nepieciešams reģistrēties.

Medicīnas fakultātē otrdien plkst.12 paredzēta virtuālā tikšanās “Zoom” platformā, kur studiju programmu direktori un studenti iepazīstinās ar studiju un karjeras iespējām nākotnes ārstiem, māsām, farmaceitiem, zobārstiem un radiogrāferiem. Būs iespēja uzdot jautājumus pēc programmu prezentācijām vai individuāli – atsevišķās “Zoom” istabās. 

Cēsu fililālē plkst.14 tās pārstāvji un absolventi iepazīstinās ar filiāles studiju piedāvājumu, kā arī vedīs ekskursijā pa studiju telpām.

Trešdien, 23.martā, Vēstures un filozofijas fakultāte plkst.10 piedāvās virtuālo tikšanos “Zoom”, kur interesentus ar studiju iespējām iepazīstinās programmu direktori un studentu pašpārvaldes studenti.

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē studētgribētājus uzņems gan klātienē, gan attālināti. Trešdien no plkst.12 līdz 14 studētgribētājiem klātienē būs iespēja satikties ar dekānu, mācībspēkiem un studentiem, klausīties stāstījumā un prezentācijā par fakultāti E.Vasermaņa piemiņas auditorijā un doties ekskursijā uz LU studentu Biznesa inkubatoru un pa fakultātes telpām.

Savukārt plkst.16 vai 17 fakultāte aicinās pieslēgties “Zoom” platformā uz nelielu prezentāciju un jautājumu un atbilžu sesiju tiem, kuri nevarēja ierasties. 

Humanitāro zinātņu fakultāte trešdien plkst.14 organizē attālinātu tikšanos un virtuālu fakultātes iepazīšanu platformā “Zoom”. Paredzēta dekānes uzruna, savukārt par studiju un ārpusstudiju dzīvi stāstīs fakultātes Studentu pašpārvaldes pārstāvji. Tāpat paredzēta virtuāla iepazīšanās ar fakultātes telpām un saruna ar programmas direktoriem un studentiem par interesējošo programmu “Zoom” istabās.

Ceturtdien, 24.martā, plkst.9 paredzēta klātienes tikšanās Kuldīgas filiālē. Tās pārstāvji, studenti un absolventi iepazīstinās ar filiāles darbību, piedāvātajām studiju programmām, mūžizglītības iespējām un filiāles telpām.

Tukuma filiālē plkst.9 tās pārstāvji, studenti un absolventi iepazīstinās ar filiāli, telpām, piedāvātām studiju programmām un mūžizglītības iespējām.

Bauskas filiāle apmeklētājus klātinē gaidīs plkst.10. Tās pārstāvji un studenti iepazīstinās ar Bauskas filiāli un sniegs informāciju par piedāvātajām studiju programmām.

Arī Teoloģijas fakultātē plkst.10 notiks tikšanās klātienē. Atvērto durvju dienā būs iespēja dzirdēt fakultātes dekānes uzrunu un iesaistīties sarunā ar studentiem, kā arī piedalīties grāmatas atvēršanas svētkos.

Jēkabpils filiālē plkst.12 tās pārstāvji informēs par filiāles darbību, piedāvātajām programmām, iespējām tālākizglītībā, kā arī sadarbības iespējām ar LU.

Juridiskā fakultāte plkst.14 ar studētgribētajiem tiksies klātienē. Interesentiem būs iespēja klausīties fakultātes dekānes prezentāciju par studijām programmā “Tiesību zinātne”, uzzināt par jurista profesiju, piedalīties sarunās ar mācībspēkiem par advokāta ikdienu, uzzināt sev interesējošo par studentu dzīvi un doties ekskursijā pa fakultātes telpām.

Datorikas fakultātē plkst.14 visus interesentus uzrunās fakultātes dekāne un studiju programmu direktori, kas detalizēti izstāstīs par fakultātes piedāvātajām studiju programmām, studiju uzsākšanu, studiju procesu un nākotnes perspektīvām. Savukārt ar ārpusstudiju aktivitātēm un studentu dzīvi iepazīstinās studentu pašpārvaldes pārstāvji. Ikvienam būs iespēja klātienē apskatīt fakultātes telpas.

Piektdien, 25.martā, plkst.10 Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē piedāvās orientēšanās spēli, kur skolēni kontrolpunktos varēs uzzināt par konkrētām studiju programmām, studenta dzīvi un ārpusstudiju aktivitātēm. 

Sociālo zinātņu fakultāte plkst.14 attālinātā formātā piedāvās fakultāti izstaigāt virtuāli “Facebook” tiešraidē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.