Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Lēmumu par siltumenerģijas piegādi pieņem iedzīvotāji

Kā un kad notika daudzdzīvokļu māju atslēgšana no apkures pavasarī? Vai tas bija pēc katras mājas iedzīvotāju lūguma, vai bija konkrēts datums, kad to atslēdza visiem? Vai iespējams vēl apkuri pieslēgt šopavasar aukstajā laikā? Ar šādiem uz līdzīgiem jautājumiem alūksnieši vēršas redakcijā, jo īpaši lietainajās dienās jātērē elektroenerģija, lai sasildītu dzīvokļus un izžāvētu veļu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Visām ēkām apkure atslēgta pēc iedzīvotāju lūguma. Tikai atsevišķos gadījumos, ēkas ir atslēgtas bez saskaņošanas, jo tās palikušas kā vienīgais patērētājs noteiktajā posmā,” atbildot uz jautājumiem, skaidro SIA “Alūksnes enerģija” valdes loceklis Mārtiņš Kaļva. Viņš norāda, ka arī pilsētas centra daļā apkures pieslēgšana/atslēgšana nav atkarīga no uzņēmuma, bet gan no pašiem ēkas īpašniekiem.

“Merķeļa un Brīvības ielas mikrorajonā šogad pārtraukta siltumapgāde, jo arī tur iedzīvotāji bija paši pārtraukuši patērēt siltumu. Tur jau ir uzsākti vasaras apkalpošanas darbi. Nākamajā sezonā apkure var tikt izmantota ilgāk, un joprojām viss atkarīgs no pašas ēkas iedzīvotāju lēmuma, kad to uzsākt un kad pārtraukt,” saka M. Kaļva. Viņš vēl piebilst, ka lielākā daļa ēku pilsētā var saņemt siltumu visu gadu, ja vien ir tāda vēlme, jo siltumpadeve tiek nodrošināta.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.