Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Laiks abonēt!

Latvijas Pasts
2021.gadam piedāvā abonēt kādu no 693 Latvijas vai ārvalstu preses izdevumiem, tostarp laikrakstu “Alūksnes un Malienas Ziņas”
Foto: Loreta Jargane

Kā katru gadu, 1.oktobrī sākas tradicionālā Latvijas Pasta abonēšanas kampaņa – tā turpināsies līdz pat decembra beigām, aicinot 2021.gadam abonēt kādu no 693 Latvijas un ārvalstu laikrakstiem vai žurnāliem, kas visplašākajā piedāvājumā pieejami ar Latvijas Pasta starpniecību. Visērtāk un ātrāk preses izdevuma abonementus iespējams noformēt interneta vietnē www.abone.lv, bet abonēt var arī jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2020.gada 1.oktobrī sākas Latvijas Pasta tradicionālā abonēšanas kampaņa, piedāvājot plašāko laikrakstu un žurnālu klāstu Latvijā. Latvijas Pastā iespējams abonēt kopumā 693 dažādus preses izdevumus – laikrakstus un žurnālus, kas tiek izdoti kā Latvijā, tā ārvalstīs. No tiem 300 ir Latvijas izdevumi: 155 laikraksti un 145 – žurnāli.

“Neņemot vērā grūtības, ar ko tā vai citādi saskaras faktiski visi mūsu planētas iedzīvotāji, lasīšana nav atcelta. Lasīt, iegūt faktus un dalīties ar uzzināto pārbaudītas informācijas veidā īpaši būtiski ir tagad, kad nav īstas skaidrības par to, kas notiks rīt. Tāpēc aicinu izvēlēties labi zināmas vērtības un abonēt kādu no preses izdevumiem gan sev, gan saviem tuviniekiem,” aicina Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Ar Latvijas Pastā abonēšanai piedāvātajiem izdevumiem iespējams iepazīties Latvijas Pasta e-abonēšanas vietnē www.abone.lv vai Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogā 2021.gadam, kas pieejams visās pasta nodaļās, citās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastniekiem, kā arī tiek piegādāts to abonentu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem abonējuši pēdējo divu gadu laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 1.oktobra līdz 27.decembrim Latvijas preses izdevumu abonementus iespējams noformēt www.abone.lv, visās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastnieka. No 1.oktobra līdz 17.decembrim abonēt Latvijā izdotos laikrakstus un žurnālus iespējams, arī zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

Ārvalstu preses izdevumus jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai www.abone.lv iespējams abonēt no 1.oktobra līdz 15.decembrim, bet pa tālruni 67008001 vai 27008001 – no 1.oktobra līdz 12.decembrim.

Precīzi abonēšanas termiņi norādīti arī www.abone.lv, un tos var noskaidrot jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2020.gadā piegādes nodrošināšanai Latvijas Pastā tika saņemts 414 931 preses izdevumu abonements.

Laiks abonēt, neaizmirsti par vietējo laikrakstu – “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.