Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Komunālo saimniecību” vadīs Mareks Grandavs

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Pašvaldības iestādi “Komunālā saimniecība” sākot ar 1.jūliju vadīs apenietis Mareks Grandavs. Viņš ir strādājis “Komunālajā saimniecībā” uz saimnieka prombūtnes laiku un PII ‘Vāverīte” arī ir veicis saimnieka pienākumus. “Mareks Grandavs ir piekritis veikt šo darbu. Pārrunājām, ka jāstrādā būs visā novadā, ne tikai Apē. Atsauksmes ir ļoti labas, tāpēc domāju, ka darbs viņam veiksies,” Apes novada domes sēdē pirmdien teica priekšsēdētājs Jānis Liberts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2015.gadā M.Grandavs saņēma Apes novada augstāko apbalvojumu “Kristāla ābols” kā Apes pirmsskolas izglītības iestādes “Vāverīte” saimnieks. Foto: Apes novada mājaslapa

Jaunu iestādes vadītāju Apes novada domes deputāti iecēla, jo iepriekšējais iestādes vadītājs Gundars Pihlis izlēma pārtraukt darba attiecības ar 30.jūniju. Iestādi viņš vadīja kopš tās izveidošanas 2017.gadā. “Bieži vien darbs, ko veica G.Pihlis pats, bija jāprasa no padotajiem. Strādāt nebija viegli, bet tika daudz paveikts. Lielākie darbi bija Gaujienā, kur sakārtoja ūdensapgādi un apkures jautājumus. Paldies viņam par to,” teica J.Liberts.

Teritoriālā reformas plāns paredz, ka no 1.janvāra ūdensapgāde un kanalizācija pāries Smiltenes uzņēmuma apsaimniekošanā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.