Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ķauķu kalns gatavojas noslēgt sezonu

Kaut arī jūtam jau pirmās pavasara vēsmas, Ķauķu kalnā, aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene”, joprojām norit aktīva ziemas baudīšana. Tas, ka mūspusē vēl turas bieza sniega kārta, daudziem ir pārsteigums, tādēļ uz Ķauķu kalnu izmantot vēl pēdējo sniegu brauc interesenti no visas Latvijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai slēpotājiem un citiem ziemas baudītājiem būtu vēl jautrāk, trašu saimniece, uzņēmēja Laima Kaufiņa allaž parūpējas par papildus pakalpojumiem un noskaņu.

Viņa stāsta, ka Ķauķu kalnā viesojas mobilā kafejnīca, piedāvājot karstus ēdienus un dzērienus, lai sasildītos pēc ziemas prieku baudīšanas. Tāpat šeit kuras arī ugunskurs patīkamākai atmosfērai. Aizvadītajās brīvdienās bijis arī muzikāls pārsteigums

“Svētdien Ķauķu kalnā ar dzīvo mūziku slēpotājus izklaidēja dziedātājs un dīdžejs Roberts Gobziņš. Daudziem viņš jau ir pazīstams no deviņdesmitajiem gadiem, savukārt jaunākajai paaudzei viņš bija jaunatklājums, bet visiem – ļoti patika,” priecājas Laima.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atzīst, ka slēpošanas trašu baudīšanai rit pēdējā nedēļa un pašlaik tiek plānots noslēguma pasākums, kas tiks izziņots expromtum – sekojiet “Ķauķu kalna” aktivitātēm Facebook! Par to, ka pavasaris jau aiz stūra, liecina arī kļavas – Laima turpat Kauķu kalnā rosīgi tecina spēcinošo dzērienu un var pacienāt arī draugus. Aizvadītajās dienās interesenti Ķauķu kalnā gaidījuši arī solīto ziemeļblāzmu.

Jāatgādina, ka Ķauķu kalns ziemas aktīvās atpūtas cienītājiem “durvis vēra” šī gada sākumā, piedāvājot dabīgā sniega slēpošanas un snovborda trases, pacēlāju, inventāra nomu. Te var vizināties ar kalnu slēpēm un sniega dēļiem, kā arī paši mazākie – ar ragaviņām. Atpūtas vieta darbosies arī nākamajā sezonā.

Foto: Laima Kaufiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.