Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iekārto savu gleznu izstādi

Alūksnes pilsētas bibliotēkā pašlaik tiek iekārtota jaunās mākslinieces Agneses Repules izstāde. To atvērs 3. janvārī un darbi būs apskatāmi mēneša garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Agnese stāsta, ka viņu šim nolūkam uzrunājuši Alūksnes pilsētas bibliotēkas darbinieki, vēloties ar jauno mākslinieces daiļradi iepazīstināt iestādes apmeklētājus, un Agnese ar prieku piekritusi. Par viņas darbiem daudzi interesējušies arī pēc publikācijas “Alūksnes un Malienas Ziņās.”

Izstādē būs apskatāmi desmit darbi, Agnese izvēlējusies viņasprāt šim sarežģītajam laikam atbilstošu tematiku krāsās un pašas sajūtās. “Mākslu nevar saprast pareizi vai nepareizi, katram, skatoties manus darbus, būs savas sajūtas, savas emocijas, savs redzējums, un tas arī ir tas, kas mākslai jādara,” saka A. Repule.

Agneses darbi ir abstraktajā un plūstošajā mākslā. Bieži vien, sākot gleznot, viņa nezina, kāds būs rezultāts, un tas esot aizraujoši. Jāatzīmē, ka Agnese gleznošanu nav mācījusies un šajā procesā ļaujas savām sajūtām. To darīt viņa rosina arī citus. “Lai sāktu, vienkārši ir jāiet un jānopērk krāsas un otas. Es ticu, ka ikviens cilvēks ir mākslinieks, tikai tas ir jāatklāj,” saka jauniete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī nav pirmā izstāde bibliotēkas telpās. Iestādes darbinieki arvien cenšas alūksniešus iepazīstināt ar jaunajiem talantiem, un izstādes šeit bieži vien ir jauno mākslinieku karjerā pirmās. A. Repules darbus var meklēt arī Instagram @abstract_art_agnese.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.