Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Idejas Smiltenes novada ģerboņa izveidei jāiesniedz līdz 17. februārim

Jaunai Smiltenes novada pašvaldības teritorijai nepieciešams jauns ģerbonis, kas simbolizēs novadu kā kopumu. Šobrīd ideju konkurss ir pagarināts līdz 17. februārim, informē Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālists Vanda Jurita Markova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Smiltenes novada pašvaldība izveidota 2021. gada 1. jūlijā, kad pēc pašvaldību administratīvi teritoriālās reformas (ATR) apvienojās Apes pagasts, Apes pilsēta, Bilskas pagasts, Blomes pagasts, Brantu pagasts, Drustu pagasts, Gaujienas pagasts, Grundzāles pagasts, Launkalnes pagasts, Palsmanes pagasts, Raunas pagasts, Smiltenes pagasts, Smiltenes pilsēta, Trapenes pagasts, Variņu pagasts, Virešu pagasts. Pirms ATR katru administratīvo teritoriju simbolizēja savas vērtības un tradīcijas, šobrīd – pēc apvienotā novada izveidošanas, nepieciešams apzināties kopējā novada vērtības un stiprās puses, unikālus elementus, to, kas vieno cilvēkus jaunajā Smiltenes novadā.


Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš: “Katrai jaunai administrācijas teritorijai ir specifisks simbols, kas nozīmē noteiktās teritorijas kopumu un vērtības. Šobrīd ir izveidota jauna, paplašināta teritorija, tāpēc ir nepieciešama jauna ģerboņa izveide, kas simbolizēs jauno Smiltenes novadu. Ikviens iepriekšējais ģerbonis paliks vēsturē un mūsu atmiņās.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.