Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Fotokonkursa uzvarētāji pateicas par dāvanu

Valentīndienas fotokonkursā “Divatā”, ko laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas” un portāls “Alūksniešiem.lv” piedāvāja sadarbībā ar kafejnīcu “Benevilla”, uzvarēja Anitas un Jāņa Žīguru iesūtītā fotogrāfija. Balvā atsaucīgais pāris saņēma romantiskas vakariņas kafejnīcā “Benevilla”, ko izmantoja šo sestdien.
Anita un Jānis Žīguri pašlaik strādā katrs savā Latvijas pilsētā, tādēļ pagaidām bieži vien kopīgi sanāk baudīt tikai nedēļas nogales. Arī konkursā balvā saņemtā iespēja divatā baudīt romantiskas vakariņas “Benevillā” viņiem radās tikai dažas dienas pēc Valentīndienas, 19. februāra vakarā, taču tās aizvadītas tikpat romantiskā noskaņā.
Pēc redakcijas lūguma Anita un Jānis padalījās arī ar fotogrāfiju (attēlā), kurā fiksēts brīdis divatā viesmīlīgajā “Benevillā” un pateicas konkursa organizatoriem par šo iespēju. Cerams, fotomirklis varēs piedalīties kādos no nākamajiem fotokonkursiem. Paldies atsaucīgajiem dalībniekiem, mūsu sadarbības partneriem – kafejnīcai “Benevilla”! Cerams, konkurss iedvesmos arī katru no jums, lasītāji, skaistiem brīžiem divatā. Un, ja vēl neesat izlēmuši, kur radīt sev svētku noskaņu divatā, noteikti iesakām romantisko kafejnīcu “Benevilla”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.