Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ballītes attālināti – joprojām modē

Vietējā grupa “Putukvass” sniedz ne tikai koncertus, bet jau pandēmijas laikā iesākuši kādu interesantu un vērtīgu aktivitāti – koncertballes dzīvajā interneta platformā “Twitch”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grupas “Putukvass” menedžeris Juris Marinovs stāsta, ka šāda ideja radusies laikā, kad pulcēšanās bija liegta epidemioloģiskās drošības dēļ. “2020. gadā šādu praksi iesāka citi mūziķi un es nolēmu arī to pamēģināt, lai cilvēkiem, kuri nevar pulcēties, būtu kāda izklaide, lai viņi sajūtas vienoti virtuāli, kā arī mums pašiem būtu ko darīt šajā no ballītēm klusajā laikā. Kad tas bija iesākts, šādas koncertballes uzrīkojam ik pa laikam arī tagad,” stāsta J. Marinovs. Koncertballēs ir spēlējuši gan paši, gan citi mūziķi, gan dīdžeji. Pēdējā koncertuzvedumā spēlēja dīdžejs Lustix un dziesmas izpildīja arī paši “Putukvasa” dalībnieki. J. Marinovs uzsver, ka šāda prakse, lai arī radusies pandēmijas laikā, vēl aizvien piesaista cilvēku uzmanību. “Retumis arī savus koncertus translējam tiešraidē. Tas ir tehniski sarežģīts process, kam jāpievērš īpaša uzmanība, tādēļ tas nav bieži,” saka J. Marinovs.

Grupas “Putukvass” solists Dāvis Kārkliņš ir priecīgs par šādu iespēju un mudina ikvienu interesentu pievienoties grupai platformā “Twitch”, lai reizēm pavadītu jautrus vakarus kopā ar labu mūziku. Priecē arī tas, ka grupai top jauni skaņdarbi un plānoti arī jauni videoklipi. Pateicoties aktivitātei, grupa “Putukvass” gūst aizvien lielāku popularitāti visā Latvijā un palīdz popularizēt arī Alūksni.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Starp citu,tie Alūksnē nebūt nav vienīgie,kas platformā Twitch rīko ballītes.Un ne viņi to iesāka Alūksnē.Ir viens cits DJ,kurš ballītes iesāka dzīvajā interneta platformā.

    1
    4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.