Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina saņemt senioriem un pirmsskolas vecuma bērniem sarūpētās saldumu paciņas

Ilustratīvs foto. Foto: pixabay.com

Šī gada nogalē Alūksnes novada pašvaldība bija sarūpējusi Ziemassvētku saldumu paciņas novada teritorijā deklarētajiem senioriem, kam līdz šī gada 31. decembrim ir apritējuši 80 un vairāk gadi, bērniem ar invaliditāti un pirmsskolas vecuma bērniem. Tomēr ir pirmsskolas vecuma bērni un seniori, kuri savas paciņas nav saņēmuši, tādēļ pašvaldība aicina sazināties par paciņu saņemšanas iespējām, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmsskolas vecuma bērniem

Par Ziemassvētku saldumu paciņu saņemšanu pašiem mazākajiem novada teritorijā deklarētajiem iedzīvotājiem – pirmsskolas vecuma bērniem, sākot no jaundzimušajiem līdz pat 7 gadu vecumam, ja bērniņš vēl neapmeklē skolu, gādāja pagastu pārvaldes un Alūksnes Kultūras centrs. Lielākoties tika organizēti īpaši pasākumi, kad mazie novada iedzīvotāji varēja saņemt savu paciņu, atsevišķos pagastos Ziemassvētku vecīša sūtņi paciņas bērniem nogādāja uz mājām.

Tie Alūksnē deklarētie pirmsskolas vecuma bērni, kuri decembrī neapciemoja Ziemassvētku vecīti pie Alūksnes Kultūras centra un nav saņēmuši paciņu, to līdz 15. janvārim varēs saņemt Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldē, Uzvaras ielā 1, Alūksnē. Aicinām vecākus sazināties ar pārvaldi pa tālruņiem 29459551 (Ludmila Logina) vai 29428751 (Inita Volte) vai arī doties pēc paciņas uz norādīto adresi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī atsevišķos pagastos daži pirmsskolas vecuma bērni nav saņēmuši pašvaldības sarūpēto Ziemassvētku saldumu paciņu. Tā Alsviķu pagastā par paciņas saņemšanu lūdzam sazināties ar Alsviķu kultūras nama vadītāju Marinu Ramani, zvanot pa tālruni 28330421.

Jaunalūksnes pagastā pēc nesaņemtajām paciņām var doties 30. decembrī no pulksten 8.00 līdz 12.00 uz pagasta pārvaldes ēku, citā gadījumā – iepriekš sazinoties ar pagasta pārvaldes vadītāju Viesturu Zaķi pa tālruni 29219720.

Ziemera pagastā nesaņemto paciņu varēs saņemt Ziemera pagasta pārvaldē, iepriekš sazinoties pa tālruni 29379590, un Veclaicenes pagastā nesaņemto paciņu var saņemt Veclaicenes pagasta pārvaldē, iepriekš sazinoties pa tālruni 26468307.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Senioriem

Par Ziemassvētku saldumu paciņu nogādāšanu novadā deklarētajiem senioriem, kam līdz šī gada beigām apritējuši 80 gadi un vairāk, gādāja Alūksnes novada Sociālo lietu pārvalde. Ja sociālajam darbiniekam neizdevās senioru satikt deklarētajā dzīvesvietā, tad pastkastītē tika atstāta informācija par paciņas saņemšanu. Tādēļ aicinām seniorus pa šajā informācijā norādītajiem tālruņiem sazināties ar Sociālo lietu pārvaldes darbiniekiem un vienoties par paciņas saņemšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.