Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina Alūksnes NVO piedalīties AIF Projektu dienās janvārī

Janvāra mēnesī Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) aicina piedalīties 15 Projektu dienās visos Latvijas reģionos, lai pilsoniskās sabiedrības organizācijas plānotu aktivitātes, kuras ir vērstas uz organizācijas attīstību un izaugsmi. Vidzemē projektu dienas notiks 25., 27. un 29. janvārī no plkst.10:00 līdz 16:00 tiešsaistē, kurās aicina piedalīties arī Alūksnes novada nevalstiskās organizācijas, vēsta Gundega Siliņa, Valmieras novada fonda projektu vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās – https://ej.uz/Kapac_projektu_Dienas līdz 22. janvārim plkst.14.00.

G. Siliņa norāda, ka projektu dienu laikā varēs izprast AIF projektu rakstīšanas pamatprincipus – konkursa nolikuma, pieteikuma anketas un vērtēšanas kritēriju savstarpējo loģiku un projekta radīšanas procesu kontekstā ar savas organizācijas kapacitātes stiprināšanas vajadzībām. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 15. februāris plkst.14.00.

Konkursa ietvaros var plānot aktivitātes, kuras ir vērstas uz pilsoniskās sabiedrības organizāciju sadarbību un tīklošanos, cilvēkresursu kompetenču celšanu, finanšu ilgtspējas attīstību un līdzekļu piesaisti, kā arī citas aktivitātes, kas vērstas uz organizācijas attīstību un veicina tās pāreju uz nākamo organizācijas brieduma līmeni ar mērķi efektīvāk un ar lielāku ietekmi darboties savu mērķu sasniegšanā. Viena projekta finansējums ir 6 000 – 20 000 eiro, ilgums ir 6 – 24 mēneši. Kopējais konkursa budžets ir 1 060 000 eiro, un tajā plānots atbalstīt vismaz 60 projektus. Plašāka informācija par konkursu atrodama – ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.