Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vai laulības gredzenus maina?

Tas izklausās pavisam nopietni, vai ne? Tajā īpašajā laulību dienā viens otram uzvelkat pirkstā laulību gredzenu un pēc tam tajos staigājat visu mūžu. Bet ko iesākt, ja esošais dizains pēc pārdesmit gadiem ir pavisam apnicis? Ko darīt, ja laulība šķirta, bet gredzenu izmest ārā tomēr žēl? Vai tiešām šis ir gredzens visam mūžam?

Pārkausēšana

Situācijas mēdz būt tiešām dažādas. Bet viens no visbiežāk izmantotajiem risinājumiem ir zeltlietu pārkausēšana. Esošā materiāla atkārtota izmantošana noteikti izmaksā ievērojami lētāk nekā jaunu rotu iegāde, kā arī simboliski gredzens teorētiski paliek tas pats, mainās tikai dizains. Tieši tāpēc to mēdz izmantot kā risinājumu pāri, kuriem pēc vairāku gadu kopdzīves tomēr sagribas rotām piešķirt jaunu raksturu. Tas ir variants arī gadījumā, ja laulība tomēr tiek šķirta – gredzenu iespējams pārkausēt auskaros vai jebkādā citā rotā vai, kas zina, varbūt arī nākamajā laulību gredzenā.

Izvēloties zelta gredzenu, tā ir kā droša investīcija nākotnē pat tad, ja esošais dizains laika gaitā, iespējams apniks. Varbūt bērniem kādreiz gribēsies to pārkausēt, lai izveidotu sev zelta kulonu vai ķēdīti? Varbūt gredzenam tiks izvērta cauri ķēdīte un tas tiks nēsāts kaklā? Risinājumi ir neskaitāmi, jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka laulību gredzeni, jo īpaši, ja tie ir no zelta, ir liela vērtība gan emocionāli, gan arī finansiāli.

Nekas nav obligāts

Lai arī gredzenus laulībām pāri lielākoties izvēlas ar izteiktu rūpību un sajūtu, ka tā būs rota, ko gribēsies nodot mantojumā bērniem, tomēr mūsdienās arī laulībā vairs ir maz lietu, kuras uzskatāmas par obligātām. Tieši tā ir arī ar gredzeniem. Ja esošais patiešām ir apnicis, ja pāris plāno vēlreiz teikt viens otram simbolisko jā vārdu, tad kāpēc gan lai neiegādātos arī jaunus auskarus? Katrs no mums ir pats savas dzīves karalis un karaliene, atbilstoši tam arī jāpieņem lēmumi, tostarp par gredzeniem.

Lai kā arī būtu, mēs esam visai pārliecināti, ka Gredzentins.lv sortimentā ir neskaitāmi gredzeni, kuri būs aktuāli vienmēr, kuri neapniks un kurus negribēsies pārkausēt, jo tie ir unikāli, neatkārtojami un īpaši izsmalcināti. Ieskatieties piedāvājumā un izvēlēties sev tīkamāko!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.