Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Termālie tēmēkļi: kam ir jāpievērš uzmanība pirms jaunās ierīces iegādes?

Sākoties medību sezonai, allaž rodas doma, ka, iespējams, ir pienācis īstais laiks uzlabot savu tehnisko aprīkojumu. Viens no galvenajiem kritērijiem, izvēloties termoattēlveidošanas tēmēkli, pirmkārt, ir ierīces izmantošanas daudzpusība. Ja savu jauno termālo tēmēkli izvēlēsieties pārdomāti un savlaicīgi, jums ne tikai izdosies ietaupīt ievērojamu naudas summu, bet arī paveikt ilgtermiņā ieguldījumu sava vaļasprieka attīstībā. InfiRay ražo tehnoloģiski progresīvus un mūsdienīgus termālos tēmēkļus medībām un dzīvnieku novērošanai, kas kļūs par neaizstājamiem palīgiem medību sezonas laikā un nekaitēs jūsu budžetam.

Ja jūs tikai plānojat iegādāties jaunu termālo tēmēkli, ir vērts pievērst uzmanību InfiRay Rico RH 35 640×512 mm modelim. Tāpat kā visi InfiRay ražotie termālie tēmēkļi, arī šim modelim ir raksturīgs augsts veiktspējas līmenis, plašs skata leņķis un izcila attēla detalizācijas pakāpe.

Ierīces ražošanas kvalitāti vienmēr var sākotnēji novērtēt arī pēc ārēja izskata un iepakojuma. InfiRay atšķiras no konkurentiem ne tikai ar savu ražotu tēmēkļu augsto kvalitāti, bet arī ar rūpīgi pievērstu uzmanību visām detaļām – termālie tēmēkļi nāk komplektā ar ērtu pārnēsāšanas somu, kurā ir nodalījumi visiem nepieciešamajiem piederumiem, un tiem ir klasisks, ergonomisks dizains. Tieši InfiRay termālie tēmēkļi ir tik iecienīti un izplatīti mednieku vidū, savas lieliskās cenas un kvalitātes attiecības dēļ: termālie tēmēkļi ir viegli lietojami, ražošanā tiek izmantoti patentētie sensori ar 12 µm blīvumu un augstu jutības līmeni <40mK, padarot ierīci par ideālu palīglīdzekli lietošanai lielos attālumos.

Uzlabotu attēla asumu nodrošina 35 mm 640×512 objektīvs, kas izgatavots no visjutīgākā metāla – germānija, kas ievērojami paaugstina instrumenta veiktspēju. Kā jau tika minēts iepriekš, svarīgs faktors, izvēloties termālo tēmēkli, ir ierīces daudzpusība un pielietojuma iespējas. InfiRay vienmēr rūpējās par savu klientu vajadzībām un vēlmēm, tāpēc šis termālā tēmēkļa modelis ir universāls un piemērots visiem lielākajiem medību kalibriem, tēmēklim ir plašs skata leņķis, kas palīdz ātri un precīzi noteikt objektus, un palielinājums līdz 8x, kas ir piemērots dažāda veida medībām atšķirīgos apvidos.

Nekādi laikapstākļi, pat visekstrēmākie, nevar negatīvi ietekmēt InfiRay ražotus termālos tēmēkļus. Korpuss ir ūdensnecaurlaidīgs un spēj izturēt pat visnelabvēlīgākos apstākļus, turklāt ierīce var darboties bez traucējumiem un sniegt vienlīdz detalizētus attēlus temperatūras diapazonā no -40 līdz +50 grādiem.

Šis modelis, ka arī citi InfiRay termālie tēmēkļi, ir aprīkots ar foto un video ierakstītāju, elektronisko kompasu, funkciju “attēls attēlā” un papildu ir iespējams pieslēgt lāzera tālmērītāju. Tēmēkļa piešaušana var tikt realizēta uz trim ieročiem ar trim tēmēkļa profiliem uz katru atsevišķu ieroča veidu. Šī ir īpaši atjautīga funkcija tiem medniekiem, kuriem ir vairāki ieroči; tēmēkli ir iespējams piešaut tikai ar vienu patronu, tādējādi ietaupot laiku un munīciju. Tēmēkļa klikšķa vērtība ir 1,5 cm x 100 m, kas vēlreiz apliecina tā augsto kvalitāti un šaušanas precizitāti no vidēja un liela attāluma. Ir iespējams arī izvēlēties novērošanas marķiera veidu no 7 pieejamām opcijām.

InfiRay ražotie termālie tēmēkļi vienmēr atšķiras ar visaugstāko kvalitāti un veiktspēju. Uzņēmums rūpējas par savu reputāciju un nevēlas zaudēt savas vadošās pozīcijas termālās optikas ražošanas jomā, tāpēc pastāvīgi uzlabo un pilnveido savus modeļus, padarot tos pēc iespējas pieejamākus patērētājiem: maksimāli ērta ekspluatācija un daudzpusīga pielietošana par pieņemamu cenu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.