Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

LAI DARBS BIROJĀ VAI NO MĀJĀM SOKAS NO ROKAS

Interneta veikals Officeday ir viens no vadošajiem un lielākajiem e- veikaliem Latvijā, kas piedāvā iegādāties preces birojam, kā arī visu, kas nepieciešams darbam no mājām. E- veikala klāsts regulāri tiek papildināts, kā arī katru mēnesi pircēji var izvēlēties dažādus īpašos piedāvājumus, lai iegādātos sev nepieciešamās preces par ļoti izdevīgām cenām.

Ļoti iespējams, ka ir divas lietas, kas atrodamas ikvienā darba vietā – biroja papīrs un UHT piens. Officeday atradīsiet biroja papīru no dažādiem ražotājiem, piemēram, New Future, Navigator, Multicopy un citiem. Izvēlaties sev ērtāko papīra iepakojuma daudzumu vai biezumu, lai veiksmīgi varētu veikt dažādus ofisa darbus.

Darbs ir svarīgs, bet katrā dienā ir jāatrod arī brīdis atelpai un atpūtai. Kafijas cienītājiem noteikti pusdienu pauze nav iedomājama bez gardas kafijas tases. Līdz ar to interneta veikalā Officeday varat iegādāties gan gardu kafiju, kā arī UHT pienu, kas savas svaigās īpašības var saglabāt salīdzinoši ilgāku laiku, nekā pasterizēts piens.

Svarīgi, ka katram no Jums ir iespēja visu darbam birojā vai no mājām iegādāties vienā e- veikalā. Preču klāsts, ko piedāvā Officeday ir salīdzinoši liels, līdz ar to vienīgā aizķeršanās, kas varētu būt iepērkoties mūsu veikalā – grūtības izvēlēties preces no tik plaša klāsta. 

Katrs klients, kurš iepērkas Officeday var izvēlēties sev ērtāko apmaksas un preču saņemšanas veidu, bet mēs varam galvot, ka preci saņemsiet pēc iespējas ātrāk, lai varētu to sākt lietot.

Vienmēr ir iespēja izmēģināt dažādas preces, kas attiecas arī uz jau minēto papīru un pienu. Izmēģiniet, lai atrastu to, kas Jums kalpo vislabāk. Organizējiet savu dienas ritmu tā, lai varētu gan labi pastrādāt, gan pelnīti atpūsties

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.