Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Autoevakuators – drošība uz ceļa

Iespējams, ka Jums ir bijusi situācija, kad operatīvi uz ceļa ir nepieciešama palīdzība. Kam Jūs esat izvēlējušies prasīt palīdzību? Bieži vien pirmais, kas cilvēkiem nāk prātā, ir zvans draugam. Protams, ir reizes, kad draugs varēs palīdzēt, bet vienmēr tas nebūs iespējams. Tādēļ 100% palīdzību var nodrošināt autoevakuators, kura pakalpojumi ir pieejami divdesmit četras stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā.

Auto braucēji bieži raizējas par autoevakuatora cenām, bet tam nebūtu jabūt šķērslim, lai izvēlētos drošu un profesionālu palīdzību uz ceļa. Ja vēlaties uzzināt autoevakuatora cenu, tad sazinoties ar operatoru un izstāstot, kur Jūs atrodaties un, kas ir atgadījies, Jūs informēs par aptuvenajām pakalpojuma izmaksām.

Svarīgi, ka autoevakuatora pakalpojumi ietver ne tikai auto transportēšanu, bet nepieciešamības gadījumā piedāvā arī veikt auto remontadarbus uz vietas, lai tālāk auto īpašnieks varētu doties pats saviem spēkiem. Situācijas uz ceļa var būt ļoti dažādas, bet katrai no situācijām mēs varam piedāvāt risinājumu.

Autoevakuators var palīdzēt ļoti dažādās situācijās, piemēram, arī evakuēt auto no punkta A uz punktu B, transportēt zemus un sporta auto, transportēt auto pēc avārijas, izvilkt auto no grāvja, transportēt auto uz CSDD.

Svarīgi zināt, ka autoevakuatora pakalpojumi ir pieejami 24 h diennaktī. Tas nozīmē, ka nenāksies uz ceļa gaidīt līdz nākamās dienas rītam. Sazinoties ar autoevakuatora pakalpojumu sniedzēju, būtu nepieciešams nosaukt:

  • pēc iespējas precīzāku atrašanās vietu;
  • transportlīdzekļa kategoriju;
  • transportlīdzekļa stāvokli;
  • cilvēku skaitu, kas jānogādā.

Drošības sajūta ir svarīga ikvienā dzīves jomā. Tā sniedz stabilitātes un iekšēja miera sajūtu. Mūsu misija ir palīdzēt cilvēkiem neparedzētās situācijās, kas notiek uz ceļa. Pieredze daudzu gadu garumā ļauj operatīvi novērtēt katru situāciju un sniegt vispiemērotāko palīdzību, lai pēc iespējas ātrāk atrisinātu uz ceļa notikušo sarežģīto situāciju.

Ar detalizētāku izmaksu piedāvājumu ir iespējams iepazīties mājas lapā Autoevakuators.pro. Ja Jums ir paredzēts izmantot autoevakuatora pakapojumus un vēlaties uzzināt izmaksas, tad var sazināties ar mums pa tālruni +371 29 29 80 02 vai aizpildīt mājas lapā esošo saziņas veidlapu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.