Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Valentīndienā aicina izslēgt televizoru un iet pēc puķēm


Laura un Normunds Felši Valentīndienas priekšvakarā ziemas spelgonī ļāvās nelielai fotosesijai un atzina, ka šī intervija viņiem abiem būs jauka dāvana šajos mīlētāju svētkos. Foto: Sandra Apine

Visu mīlētāju dienas priekšvakarā ar jautājumiem par mūžīgo mīlestības tēmu nodarbinājām alūksniešus Lauru un Normundu Felšus. Interesanti, ka šajā intervijā saziņa ar katru no pāra notika atsevišķi, un to, ko viens par otru pastāstījuši, viņi uzzinās, tikai lasot šo publikāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksniešu Lauras un Normunda mīlas recepte

Laura un Normunds ir alūksnieši, kuri katrs atsevišķi ir radoša un spilgta personība ar savu viedokli un pasaules redzējumu, savukārt kopā viņi veido izcilu tandēmu ar kopīgām lietām, sākot ar attieksmi pret dzīvi un beidzot ar sīkāko mirkli, ko kņadas pilnajā saimē abi reizēm cenšas nozagt savai divvientulībai. Laura strādā nebanku kreditēšanas sektorā, Normunds ir amatnieks. Ģimenē aug trīs priecīgi bērni: Amēlija (9), Odrija (4) un Reinholds (1,5).

Ietetovē sievas vārdu un portretu

“Es zinu ka Laura ir mana īstā. Kādēļ tāda pārliecība? Tautā smej, ka ir muļķīgi ietetovēt ādā mīļotās vārdu, kur nu vēl portretu. Ja nu dzīvē kas pamainās… Mans pretjautājums ir: kādēļ esat kopā, ja baidāties par attiecību nākotni un dzīvotspēju? Manuprāt, tas ir skaists žests dzīvesbiedram. Zīmējumus nēsāju ar augstu paceltu galvu. Ar pārliecību ka Laura man būs vienmēr,” intervijā saka Normunds.
“To, ka Normunds ir mans īstais, sapratu diezgan ātri. Viņš pierādīja,ka varu uz viņu paļauties, vienmēr sniedza man atbalstu. Es vienkārši neredzu sev nevienu citu blakus – tikai viņu! Man patīk viņu redzēt, sajust, sarunāties un vienkārši būt līdzās,” – tā Laura.
Jautāta mīlas pilnas kopdzīves recepti, Laura saka: “Pārī abi var būt atšķirīgi, bet svarīgi būt līdzīgi domājošiem. Ir jāskatās vienā virzienā. Ir jāprot piedot un atvainoties. Ir jāciena cilvēks, kas tev blakus, arī otra vecāki. Vajag jautrību un smieklus! Svarīgi ir samīļot un tikt samīļotam.
Atbalstīt un līdzi just otra kreņķiem. Uzklausīt. Noskūpstīt.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Īstais cilvēks parādīsies

Valentīndienā Laura un Normunds pāriem iesaka mest malā visu moderno saziņu, satikties un iepazīt vienam otru pa īstam. “Savādāk nevar, savādāk ir mākslīgi. Dzīve nav apstājusies, un to neapstādināt. Izslēgt televizoru un iet pēc puķēm,” aicina Normunds.

Abi ir pārliecināti – katram ir īpašais cilvēks, un tas parādīsies īstajā laikā un vietā. Ja neticiet – lasiet Laura un Normunda mīlas stāstu 12. februāra laikrakstā. Abi atklāja – to izlasot, viņi iemīlējušies viens otrā kārtējo reizi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
[ngg src=”galleries” ids=”90″ display=”basic_slideshow”]

Felšu ģimene padalījās arī ar saviem īpašajiem foto, kas stāsta par priecīgajiem kopābūšanas brīžiem viņu ģimenē.

Foto: no personīgā albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.