Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Mātes dienas pasākums SAC “Alūksne”

Ir viena diena mūžā dārga,
To māte dāvāja no sirds,
Lai pati Laima mūžu sargā,
Lai ilgi vēl šī saule mirdz.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī nedēļa aprūpes centrā “Alūksne” pagājusi rosīgā gaisotnē. Sociālā rehabilitētāja Vēsma Kokina kopā ar centra darbiniekiem sociālo aprūpētāja Sandru Bērziņu un Maiju Bušmani aicināja iemītniekus uz aktivitātēm, lai sagatavotu Mātes dienas apsveikumus. Jaukā  noskaņā tika līmētas aplikācijas un pārrunātas atmiņas par māmiņu dienu. Rezultātā, sagatavoti skaisti apsveikumi. 

6. maijā centrs uzņēma ciemiņus. Alūksnes novada vidusskolas 1. un 5. klases skolēni kopā ar skolotāju Esēniju Lielbārdi nedaudz satraukušies ieradās aprūpes centrā. Dažiem skolēniem šī bija pirmā uzstāšanās. Centra vadītāja Baiba Meistere sveica mazos māksliniekus un uzrunāja klātesošos ar vārdiem, ka no MĀTES mēs esam nākuši pasaulē un viņas  mīlestībā esam loloti visu dzīvi. Nav svētāka vārda par māmiņu, tāpēc skolēni ar savu apciemojumu vēlas godināt māmiņas. Koncertā varējām baudīt solo dziesmu izpildījumu no skolotājas, mūsdienīgus deju ritmus rādīja skolēni, klausījāmies trompetes, klavieru un vijoles spēli.  

Paldies bērniem, kas atnesa līdz pašu rokām stādītu zemenīti podiņā. Centra darbinieki mātēm dāvājapašdarinātos apsveikumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums noslēdzās ar sirsnīgiem aplausiem, vēlējumu, lai šī nav pēdējā reize, kad notiek ciemošanās aprūpes centrā. 

Lai visiem jauka, saulaina un priekpilna Mātes diena.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.