Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kāda pop-up ideja Alūksnē būtu attīstāma?

Pandēmijas laiks radījis grūtības un pat iznīcību daudziem uzņēmumiem, taču daudzi šajā laikā pratuši izdzīvot, ģenerējot un īstenojot idejas par jauniem pakalpojumu veidiem. Viņu vidū ir arī vairāki pop-up kustības uzņēmēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasarā noslēgsies Alūksnes novada pašvaldības pop-up projekts, kura laikā Alūksnē dzimuši vairāki uzņēmumi, kuriem šī bijusi iespēja izmēģināt savas uzņēmējdarbības idejas dzīvotspēju. Daži no viņiem turpina darboties. Līdz projekta beigām pašvaldība vēl gaida piesakāmies interesentus, kam sniegt atbalstu šajā ceļā.

Par pop-up kustību Alūksnē, “Citas operas” izdzīvošanu, mainot uzņēmējdarbības veidu, un iespējām izmēģināt savas biznesa idejas dzīvotspēju pop-up formā vairāk lasiet 16. marta laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas.”

Aicinām lasītājus dalīties idejās – kāda pop-up uzņēmējdarbība Jums šķistu vajadzīga un interesanta pilsētā, novadā? Ieskatam – neliels foto atskats ar īstenotajiem projektiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pop-up Alūksnē

Madaras Zaķes šūšanas darbnīca pop-up salonā Dārza ielā 10. Nodarbojas ar rotaļlietu šūšanu, radot arī paklājiņus, sedziņas, gultas veļu un piederumus bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Julianas Gruntej skaistumkopšanas pakalpojumi pop-up salonā Dārza ielā 10.

Pop-up sociālās rehabilitācijas centrs “Brīnummmāja” Kanaviņu ielā 14. Pakalpojumi – mūzikas, Kanis un Tomatis terapijas nodarbības, psihologa konsultācijas, Montessori un Forbrain nodarbības, kā arī Minhenes funkcionālās attīstības diagnostiku.

Burgernīca “Cita opera” Parka ielā 2a.Piedāvā dažāda veida ātrās uzkodas un suši, pieejama piegāde.

Amatnieka Rustama Bogdanova pop-up veikaliņš Tirgotāju ielā 13 (ieeja no iekšpagalma).

Piedāvājums: rokassprādzes, kuras kalpo ne tikai kā dizaina elements, bet tām arī ir praktisks pielietojums.

Pop-up Alus paviljons Latgales ielā 3. Sezonāli piedāvā Alūksnes alus bāru, mūzikas pasākumus, jauno mākslinieku darbu izstādi – pārdošanu.

Pop-up “Modes bode” un “Brīvbode” Sabiedrības centrā Dārza ielā 8a. Piedāvā – lietotu apģērbu, aksesuāru, interjera lietu apmaiņu, tirdzniecību, stila konsultācijas.

Invalīdu biedrības pop-up tirdziņš Sabiedrības centrā Dārza ielā 8a. Piedāvājumā biedrības biedru darinājumu izstāde – pārdošana.

Pop-up mīksto mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas serviss “Tīri Jums”– Alūksnē bāzēts serviss ar izbraukumu pie klienta ir jauna pop – up ideja, kas dzimusi un sākusi darboties 2020. gada pavasarī . “Tīri Jums” pakalpojumus piedāvā alūksniete Inese Driņina. Serviss piedāvā mīksto mēbeļu, grīdas segumu, automašīnas salonu, ādas mēbeļu un automašīnas sēdekļu ķīmisko tīrīšanu, un tuvākajā apkārtnē šāda pakalpojuma – ar izbraukumu – nav. 

Kas ir pop-up un, kā to izveidot?

Kas ir pop-up? Uz īsu brīdi vai sezonas laiku atvērts veikals, restorāns, galerija vai nomas vieta. Pop-up kustība var atdzīvināt pamestus pilsētas nostūrus, piešķirot tiem īpašu nokrāsu, aizvedot turp apmeklētājus. Pop-up idejas pamatā ir neieguldīt lielus finansiālus līdzekļus telpu labiekārtojumā, mārketinga aktivitātēs un dizaina izveidē.

Jāatgādina, ka ideja par pop-up salonu īstenota, Alūksnes novada pašvaldībai 2017. gadā iesaistoties Eiropas Savienības starpreģionu sadarbības programmas URBACT III, kas atbalsta ilgtspējīgu pilsētu attīstību, apgūstot Vācijas pilsētas Altenas labās prakses pieredzi pop-up koncepta īstenošanā.

Pop-up projekta gaitā notiek sadarbība arī ar citiem nevalstisko organizāciju sektora pārstāvjiem.

Foto: Sandra Apine/ no personīgajiem albumiem

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.