Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Alūksnes Muižas parka svētkos

“Tā bija ļoti skaista pastaiga!” – pēc Alūksnes Muižas parka svētkiem “Daba runā uz cilvēku. PĀRMAIŅAS” teica apmeklētāji. “Mūsu parks ir izcili piemērots šādām norisēm, te patiešām runā daba,” secināja citi. Svētki bija tik kupli apmeklēti, ka kāds jokdaris komentēja – nez vai pietikšot cilvēku kapusvētkiem. Bet visi teica paldies svētku organizatoriem par šo noskaņu vakaru Alūksnes ezera krastā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes Muižas parka svētki notiek, akcentējot Muižas īpašnieku un parka veidotāju – baronu fon Fītinghofu cieņu mākslas, mūzikas, parku un dārzu pasaulei un izceļot Alūksnes ezera krastā vērojamās ainaviskās un kultūrvēsturiskās vērtības, šovakar notiek

Muižas parka svētku apmeklētāji izbauda novadnieces Sanijas Būmanes muzikālu noskaņu koncertu “Dabas pieskāriens”. Dziedātāja kopā ar mūziķiem Miku Akotu (akustiskā, elektriskā ģitāra), Albertu Levicu – basģitāra un Pēteri Žīli (bungas, perkusijas) aicina pieskarties dabai caur mūzikas iedvesmu gan savās komponētajās melodijās, gan izpildot citu izcilu Latvijas un pasaules komponistu darbus.

Alūksnes muižas parka svētku novakarē līdz pat 01.00 naktī parks piedzīvoja gaismas spēļu radītas pārvērtības. “Tumsā viss citādi rādās! Ejot pa iemīto taciņu, sirdsezerā sakrīt tūkstošiem zvaigznīšu un Tavi soļi kļūst maģiski – liekot kāju, tu radi gaismu! Gaismas šūpoles Tevi paceļ pret debesīm un gaismas stari rada noslēpumainu nojausmu, ka kaut kas tevi sagaida aiz nākamā takas līkuma.” Gaismas spēles sarūpēja SIA “Acoustics”, mākslinieks Mareks Lācis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.