Trešdiena, 14. janvāris
Roberts, Roberta, Raitis, Raits
weather-icon
+-12° C, vējš 0.89 m/s, A-DA vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Nedēļas notikums

Nacionālo Bruņoto Spēku Kājnieku skolas fiziskās sagatavošanas instruktors Igors Krūmiņš: – Pagājušajā nedēļā NBS Kājnieku skolas pārstāvji uzsāka savu aktīvo dalību NBS čempionātā, piedaloties distanču slēpošanas un volejbola čempionātos.

Nacionālo Bruņoto Spēku Kājnieku skolas fiziskās sagatavošanas instruktors Igors Krūmiņš:
– Pagājušajā nedēļā Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Kājnieku skolas pārstāvji uzsāka savu aktīvo dalību NBS čempionātā, piedaloties distanču slēpošanas un volejbola čempionātos. Kopumā visu gadu tiks rīkoti 15 dažādu sporta veidu čempioni, kur katras NBS vienības gala vērtējumā tiks ieskaitīti septiņu čempionātu labākie rezultāti.
Pagājušajā gadā mēs piedalījāmies visos čempionātos, jo tobrīd vēl pastāvēja obligātais dienests, kas ļāva izvēlēties spēcīgākos sacensību dalībniekus. Šogad mums šādas iespējas vairs nav, jo profesionālā dienesta karavīriem pirmajā vietā tomēr ir jāliek mācības, turklāt ne visi ir tik spēcīgi, lai varētu pretendēt uz augstām vietām kopējos čempionātos.
Volejbols, basketbols, futbols, orientēšanās sports un orientēšanās biatlons, šahs, pavasara un rudens kross, kā arī ložu šaušana – tie varētu būt sporta veidi, kur mums ir izredzes gūt panākumus, jo tiem mums ir sportisti, kas spējīgi cīnīties par godalgotajām vietām.
Cik nozīmīgi ir šie čempionāti? NBS Kājnieku skolā, kā jau teicu, primārās ir mācības, taču nedrīkst pamest novārtā arī sportu. NBS Kājnieku skolas pārstāvjiem ar savu fizisko sagatavotību būtu jābūt kā paraugam citiem, tāpēc, lai pilnveidotu savu sportisko sagatavotību, ir lietderīgi piedalīties dažādās sacensībās.
Kā otru argumentu šādu čempionātu nozīmīgumam es varētu minēt to, ka katra NBS vienība ar uzrādītajiem rezultātiem ceļ vai gluži otrādi mazina savu prestižu, kas arī nav mazsvarīgi. Sports arī ir veids, ar kura palīdzību var popularizēt savu pilsētu, valsti vai, kā mūsu gadījumā, savu NBS vienību.
Ja panākumi sacensībās iziet ārpus lokālajām robežām, tas palīdz veidot mūsu tēlu ne tikai profesionālajās aprindās, bet arī starp iedzīvotājiem, turklāt ir patīkami apzināties, ja esam par sevi radījuši pozitīvu, nevis negatīvu priekšstatu.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri