Desmit Mālupes pagasta iedzīvotāji pašlaik mācās, kā uzrakstīt labu biznesa plānu. Mācību laikā tiek gūtas arī citas iemaņas.
Desmit Mālupes pagasta iedzīvotāji pašlaik mācās, kā uzrakstīt labu biznesa plānu. Mācību laikā tiek gūtas arī citas iemaņas.
“Mācības Mālupē notiek Vidzemes attīstības aģentūras projekta “Jaunu komercsabiedrību un pašnodarbinātības veicināšana Vidzemes reģionā” laikā. Tajā ir iesaistījušās vēl citas Alūksnes rajona pašvaldības, kur arī notiek šādas mācības. Jau mēnesi apmeklējam nodarbības, tās ilgs līdz šā gada rudenim,” stāsta mācību koordinatore Mudīte Muceniece.
Viņa uzsver, ka zināšanas tiek gūtas tālmācībā.
“Mācību materiāli ir ļoti vērtīgi. Informāciju un zinības gūstam no kompaktdiskiem, grāmatām. Kad sanākam kopā, klausāmies teoriju, pildām praktiskus uzdevumus un pēc tam visu kopīgi pārrunājam. Būtu ļoti labi, ja pēc tam dzīvē tiktu īstenots vismaz viens topošais biznesa plāns,” saka M.Muceniece.