Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Trapenes skolai 85

Ar nosaukumu “Manas skolas atmiņu albums” Trapenes skola trīs dienas – no 23. līdz 25. jūlijam, svinēs 85 gadu jubileju. Skolas absolventi un bijušie darbinieki var izvēlēties sev ērtāko laiku, lai paviesotos skolā svētku reizē, bet kopēja klašu tikšanās un salidojums netiek organizēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trapenes sākumskolas direktore Una Reķe stāsta, ka šādu pasākuma formātu izvēlējušies, lai ievērotu valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus – neaicinot drūzmēties un pulcēties, bet skolu apmeklēt individuāli vai kopā ar ģimeni. Lai skolas apmeklējums būtu interesantāks, izglītības iestādes kolektīvs būs sarūpējis dažādus uzdevumus. “Piedāvāsim izbaudīt mācību procesu, piedaloties mācību stundās, atkārtojot zināšanas vai iemācoties ko jaunu. Klasē, kur kādreiz mācījās Ojārs Vācietis, būs ar viņa dzeju saistīts uzdevums. Svētku reizē skolā būs arī bijušie skolotāji, protams, ne visi, bet daži. Varēs tikties un atcerēties kopīgo laiku, iepazīties ar papildināto skolas muzeja ekspozīciju, ko veidojusi un iekārtojusi Maija Miķele,” stāsta U. Reķe. Interesanti, ka muzejs papildināts ne vien ar jaunām vēstures liecībām, bet tur būs izvietoti arī skolas absolventu zīmējumi – varēs mēģināt atrast un atpazīt savējo.

“Tā nebūs vienkārša skolas apskate, bet būs daudz interesantu aktivitāšu. Viss sāksies ar saņemtu daba lapu pie skolas ieejas, kā tas ir atbilstoši mūsdienu mācību procesam, bet noslēgsies ar tikšanos direktora kabinetā, kur katru gaida neliels pārsteigums,” stāsta U. Reķe. Skolas direktore cer, ka svētku reizē skolu apmeklēs daudz absolventu un bijušo darbinieku, taču vienlaikus saprot, ka vīruss “Covid-19” dēļ kāds var izlemt svētkus neapmeklēt. “Ir absolventi, kuri interesējas un jau kādu laiku gaida skolas jubileju. Mēs kavējāmies ar afišas publiskošanu ierobežojumu dēļ, jo tie nemitīgi mainās. Jā, izpaliks īpašā salidojumu atmosfēra, bet viss ir pašu rokās – klašu kolektīvi var paši savā starpā organizēt tikšanos. Skola telpas piedāvāt nevar,” saka U. Reķe.

23. jūlijā skolu varēs apmeklēt no pulksten 12.00 līdz 17.00, 24. jūlijā no pulksten 10.00 līdz 17.00, bet 25. jūlijā no pulksten 10.00 līdz 15.00.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.