Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Trapenē izveido skaņu ierakstu studiju

Dziedāt var katrs, vien jāuzdrošinās un jātic savām spējām, ir pārliecināts trapenietis Rihards Baranovs. Viņa aizraušanās ir mūzika – būt uz skatuves un dziedāt, sacerēt un ierakstīt dziesmas. Nupat Trapenē projekta “Art Local” (“Darbojies vietēji”) ietvaros izveidota skaņu ierakstu studija, kur ierakstītās dziesmas bagātinās pagasta kultūras pasākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunizveidotā studija darbojas biedrības “Jaunieši Trapenē” paspārnē. Ideja par tās tapšanu ir amatiermākslas kolektīvu vadītājas Inas Javas izlolota, taču tehniski visu darīs R.Baranovs, kuram jau ir pieredze skaņdarbu ierakstīšanā. “Jaunajā studijā var ierakstīt ne tikai dziesmas, bet arī dažādus audioierakstus, piemēram, ierunāt grāmatas un tekstus teātra izrādēm.

Kā norāda R.Baranovs – jaunās studijas iespējas ir ļoti plašas. “Viņai bija piedāvājums no projekta “Act Local”, kura ietvaros dažādiem novadiem Latvijā piešķīra finansējumu kultūras jomas aktivitātēm. Finansējums bija paredzēts arī Trapenei un Ina meklēja iespējas kā lietderīgi šo naudu izmantoto. Radās ideja Trapenē izveidot pašiem savu ierakstu studiju, kur ierakstītie ierasti bagātinātu kultūras pasākumus Trapenē. Ina zināja, ka man mājās jau ir ierakstu studija, tāpēc vērsās pie manis. Pieejamais finansējums bija pietiekoši, lai tapu profesionālāka studija. Projektu tālāk realizēja Apes novada domes projektu vadītāja Daiga Bojāre. Paldies viņai par to. Paldies arī Klintai Bernartei, kura palīdzēja lietās ar biedrību,” stāsta R.Baranovs.

Vairāk lasi laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas” vai lasi laikrakstu elektroniski šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.