Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Stipendiju vērtē kā iespēju

Novadniece, Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes studente Gunda Oja šajā studiju gadā ieguvusi Minnas Matildes Vilhelmīnes Petkevičs piemiņas stipendiju. To LU fonds piešķir mācībās un ārpusskolas aktivitātēs centīgiem un talantīgiem vidusskolu beidzējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aiz muguras – viens studiju gads Banku Augstskolā, kur viņa sāka studēt starptautiskās finanses (studiju process notika angļu valodā), taču spēcīgāka izrādījās vēlme izpausties rakstot, ar domu nākotnē pievērsties pētnieciskajai žurnālistikai, un tā Gunda kļuva par LU studenti, šogad uzsākot studijas LU Sociālo zinātņu fakultātes bakalaura studiju programmas “Komunikāciju zinātne” 1. kursā.

“Pēc Ziemeru pamatskolas beigšanas gribēju gūt citu pieredzi un turpināt mācības Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā. Bet tovasar aizbraucu uz Bērnu un jauniešu mūzikas kluba (BJMK) Rokskolas rīkoto mūzikas nometni Jelgavā, kas domas mainīja citā virzienā. Jelgavā uzmeklēju labāko – Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāziju – un sāku mācīties tur,” stāsta Gunda.

Vairāk lasi piektdienas laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.