Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Skolēnu zīmējumu konkurss ‘’Mana novada dārgakmens – jaunā būve”

Skates ‘’Gada labākā būve Latvijā 2020” rīkotāji aicina iesniegt vizuālās mākslas darbus jau tradicionālajam zīmējumu konkursam ‘’Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, kas otro gadu noritēs sadarbībā ar kompāniju S.B.C.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Paula Irbe no Talsu Mākslas skola par darbu „Sabiles pilsētas laukums”, skolotāja Inese Mīlberga / 2019.gada zīmējumu konkursa laureāte

Skolēni aicinātti piedalīties zīmējumu konkursā, jo būvniekiem ir svarīgas bērnu un jauniešu domas par viņu veikumu. Zīmējumā ir jāattēlo Latvijas būvnieku radīts būvobjekts novadā vai Latvijā. Būvi izvēlas zīmējuma autors.

Zīmējumu konkursa atbalstītājasSIA S.B.C.: “Mūsu uzņēmuma mērķis ir atbalstīt radošus cilvēkus, labas skolas, kas iegulda pūliņus un zināšanas, lai attīstītu bērnos mākslas izpratni, mērķtiecību un izcilību. Bērni ar zīmējumiem par arhitektūru veido Latviju par pasaulē labāko vietu, kur dzīvot, strādāt un augt.”

Bērnu zīmējumu konkurss skates „Gada labākā būve Latvijā” gaitā notiek sesto reizi. Tajā piedalās bērni un jaunieši līdz 16 gadu vecumam no Latvijas un ārzemēm. Katrs iesniedz paša radītu zīmējumu par tēmu ‘’Mana novada dārgakmens – jaunā būve”. Zīmējumam jābūt krāsainam vai melnbaltam uz A4 vai A3 formāta lapas. Tas var būt jebkurā tehnikā, bet nedrīkst izmantot datoru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 26. februāris. Vairāk informācijas konkursa nolikumā. Zīmējumus var iesūtīt pa pastu vai iesniegt personiski. Tos vērtē četrās vecuma grupās – pirmsskolas, 1.-3. klases, 4.-6.klases, 7.-9.klases. Uzvarētāji saņems balvas un diplomus. Konkursa rezultāti un uzvarētāju vārdi tiks paziņoti skates “Gada labākā būve Latvijā 2020” apbalvošanas ceremonijā 2021.gada martā – aprīlī.

Skate “Gada labākā būve Latvijā 2020” ir valsts mēroga notikums, kas risinās jau 23. gadu. Cikla galvenā atbalstītāja ir kompānija Tikkurila. Skates organizatori ir Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Būvinženieru savienība, 14 būvnieku profesionālās organizācijas sadarbībā ar nozares publiskās pārvaldes institūcijām, Būvniecības valsts kontroles biroju, VAS ‘’Valsts nekustami īpašumi”, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD un nozares žurnālu ‘’Būvinženieris”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.