Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Skolēni varēs apmeklēt vairāk nekā 30 tiešsaistes lekcijas un nodarbības LKA

Skolēnu brīvlaikā no šodienas līdz 19.martam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) piedāvā iespēju 10. līdz 12.klašu skolēniem piedalīties pasākumā “Studenta kurpēs”, aicinot apmeklēt vairāk nekā 30 tiešsaistes lekcijas un nodarbības lielā daļā LKA piedāvātajās bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās, “Alūksniešiem.lv” noskaidroja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā aģentūru LETA informēja LKA pārstāve Aija Lūse, vietu skaits lekciju apmeklējumam ir ierobežots, tāpēc skolēni tiek aicināti pieteikties savlaicīgi un ne vairāk kā uz piecām lekcijām.

Tiešsaistes akcijā “Studenta kurpēs” skolēniem no visas Latvijas nedēļas garumā būs iespēja virtuāli paviesoties LKA un kopā ar studentiem piedalīties studiju procesā: lekcijās, semināros un nodarbībās. Tā būs iespēja iepazīt studiju procesu, studiju programmas un to saturu, LKA studentus un pasniedzējus, kā arī novērtēt savu motivāciju, izvēloties LKA, kā iespējamo studiju vietu nākotnē.

“Studenta kurpēs” jaunieši varēs apmeklēt lekcijas un nodarbības programmas “Mākslas” četrās apakšprogrammās “Kultūras un mākslu studijas”, “Kultūras socioloģija un menedžments”, “Starpkultūru sakari” un “Dramatiskā teātra aktiera māksla”, kā arī programmās “Radošās industrijas”, “Laikmetīgā dejas māksla” un “Audiovizuālā māksla”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolēniem būs iespēja apmeklēt daudzveidīgas teorētiskas un praktiskas lekcijas šādās bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās: radošās industrijas, kultūras un mākslu studijas, kultūras socioloģija un menedžments, starpkultūru sakari, audiovizuālā māksla, dramatiskā teātra aktiera māksla, laikmetīgās dejas māksla.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.