Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Seniori degustēs rudens veltes

Piektdien, 25. septembrī Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība “Sudrabs” aicina uz projekta “Rudens raža azaida galdam”, kas guvis atbalstu labdarības organizācijas “Ziedot.lv” konkursā, pasākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības “Sudrabs” valdes priekšsēdētāja Gita Tortuze atgādina, ka tajā ar sarūpēto rudens ražu, kas pārstrādāta konservējumos – gan sāļos, gan saldos -, aicināti piedalīties gan Alūksnes, gan Apes novada seniori.

No pulksten 12.00 līdz 13.00 konservējumi jāatgādā uz Kultūras centru. No pulksten 13.00 līdz 14.00 notiks degustācija, bet no pulksten 14.00 līdz 15.00 – rezultātu apkopošana un atpūtas brīdis kopā ar mūziķiem Zigmāru un Edgaru Krūmiņiem. No pulksten 15.00 līdz 15.30 paredzēta apbalvošana, bet no pulksten 15.30 līdz 17.00 turpināsies atpūtas brīdis. Pasākumu vadīs Sanita Eglīte.

Rudens ražas vērtēšana šoreiz notiks divās daļās. Savu vērtējumu pēc konservējumu degustācijas varēs paust ne tikai žūrija, bet arī ikviens pasākuma apmeklētājs, un tas tiks summēts, nosakot uzvarētājus. Pateicības saņems visi dalībnieki, bet pasākuma organizatoru sarūpētās balvas nonāks pie trīs labākajiem sāļo un saldo konservējumu grupās. Arī ikviens apmeklētājs varēs apbalvot sev tīkamākā un garšīgākā konservējuma autoru.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.