Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sākusies vingrošana Apes senioriem

Vingrošanas nodarbības senioriem Apē – 4., 11., 18. un 25. aprīlī 17.00 Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas teritorijā fizioterapeites Lāsmas Kalniņas vadībā. Tās organizē Smiltenes novada Izglītības pārvalde, un dalība ir bez maksas. Lai gan nodarbību galvenā auditorija ir seniori, laipni aicināti arī vidējās paaudzes
novadnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbībās paredzēti vingrojumi muskuļu spēku uzlabošanai un saglabāšanai, izturības vairošanai, funkcionālo spēju uzlabošanai, līdzsvaram. Nepieciešams sportam piemērots apģērbs un apavi. Dalībnieki nodarbības laikā tiks informēti par vingrojumu mērķiem un iespējamām sajūtām pēc tās.

Izglītības pārvaldes mūžizglītības speciālists un izglītības projektu vadītājs Lotārs Grīnbergs teic: “Cilvēki vecumdienās bieži vien paliek apātiski un neaktīvi. Kustību trūkums un vientulība nereti rada depresiju, kā arī pasliktinās veselība, izraisot kustību traucējumus, izgulējumus un citas veselības problēmas. Svarīgi, lai seniori aktīvi līdzdarbotos un socializētos ar citiem sabiedrības locekļiem un paaudzēm, un lietderīgi pavadot brīvo laiku jaukā vidē. Tāpēc mūsu mērķis ir pēc iespējas ilgāk saglabāt senioriem fizisko, mentālo, kā arī sociālo labklājību.” Viņš aicina iedzīvotājus izmantot iespēju, akcentējot, ka nekad nav par vēlu iesaistīties fiziskās aktivitātēs – tas ir veids, kā īsā laikā uzlabot veselību un labsajūtu.

Informāciju sagatavoja: Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste Madara Mūrniece-Krūmiņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.