Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

SAC ,, Pīlādži’’ iemītnieces Dzidras Cepurnieces lielā diena

Foto: Ieva Pētersone

Šodien, 26. martā SAC ,,Pīlādži’’ centra iemītniece Dzidra Cepurniece pārkāpa 90 gadu slieksni. Uz centru Dzidra atnāca 2019. gada 1. oktobrī pēc ražīgi nostrādātiem darba gadiem- Vispirms kolhozā ,,Umara’’ 32 gadus līdz reorganizācijai par laukkopji. Tur strādājot apbalvota par labu darbu ar atzinības rakstiem, vimpeļiem ,,Labākais laukkopis’’ saņēmusi katru gadu naudas prēmijas tolaik vēl rubļos no -10- 25 rubļiem. Pēc kolhoza reorganizācijas Dzidras kundze darba gaitas uzsāka Kalncepju pagasta padomes muzejā par fondu glabātāju, vēlāk pārcelta darbā turpat par gidi pagasta, kurš nu jau saucas- novadpētniecības muzejs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par savu pagastu Dzidra saka tikai tos labākos vārdus. Vienmēr ir labu vārdu atceras muzejā nostrādāto laiku. Darba biedri viņu vienmēr atceras.

,,Par tiem gadiem neteiksim nevienam. Tikai sapņos pastāvēsim klāt.
Lai Tu pati vari šajā dienā, apsnigušos mirkļus pārcilāt’’ Ar šādām dzejas rindām šodien Dzidru sveica no muzeja, tiesa saruna notika tikai caur durvīm, arī dāvanas saņēma dežurants Jānis Naudiņš un pēc apstrādes atdeva jubilārei. Sirsnīgus sveicienus gaviļniece attālināti saņēma no centra kolektīva un sociālo lietu pārvaldes. Ar dziesmām sveica draudzenes Aida Auziņa, Ilze Skangale un Marija Smirnova.

Dzidra neskumst, ka nesanāk būt kopā ar mīļajiem, bet kā pati saka : “Nekas nav mūžīgs un pienāks laiks, kad varēs tikties klātienē!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies, Dzidriņ, ka Tu esi tāda saulaina! Šodien ir Tava diena! Tu ziedi atkal no jauna!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.