Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Roadgames” piedzīvojumu spēle tagad arī Alūksnē!

Vai zināji, ka, dzīvojot Alūksnē, vācu mācītājs Ernsts Gliks pabeidza pirmo Bībeles tulkojumu latviešu valodā? Par piemiņu tam pie mācītājmuižas joprojām zaļo viņa stādītie ozoli. Alūksne ir Latvijas augstākā pilsēta, kas piekļaujas majestātiskajam Alūksnes ezeram, kura krastā atklāsiet gan Muižas parku ar Fītingofu dzimtas veidotajiem tempļiem, paviljoniem un mauzoleju, un var pakāpties Tempļa kalnā, ko rotā Rotonda. Alūksnē čukst laternas, ik dienas pienāk Baltijā vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu vilciens, un pils mūros dzīvo sena teika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā piedzīvojumu meklētāji no visas Latvijas tiek ieinteresēti piedalīties iecienītajā piedzīvojumu spēlē “Roadgames”, kas nu izveidota arī Alūksnē. To var spēlēt jebkurā laikā.

Sajust piedzīvojumu garšu

“Roadgames” ir plaša mēroga ģeolokācijas spēle komandām reālā vidē un lietotnē. Tās koncepta pamatā ir trīs daļas – iespēja ikvienam iesaistīties spēles satura radīšanā, lietotne ar ģeolokācijas uzdevumiem un pārsteiguma pasākums dalībniekiem spēles noslēgumā. Spēles mērķis – dot cilvēkiem iespēju būt aktīviem ārpus mājas, sajust piedzīvojumu garšu un parādīt, ka mums apkārt ir daudz neizzinātu vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Veidojot “Roadgames” saturu, iekļauti uzdevumi fizisko un prāta spēju pārbaudīšanai, kā arī jautrai laika pavadīšanai, iepazīstot Latviju un nokļūstot vietās, kurās iepriekš nav būts. Uzdevumi ir dažādu veidu un grūtības pakāpes – lietotnes kartē atzīmēto dārgumu vākšana, izskrienot konkrēto maršrutu noteiktā laikā; dabas, mākslas, arhitektūras un citu objektu atpazīšana reālajā vidē pēc dotās fotogrāfijas; kartē slēpto punktu meklēšana, nokļūstot noteiktā rādiusā un sekojot procentu skalai lietotnē, un citi,” iepazīstina organizatori, spēļu radītāji “Draugiem Group”.

Ar spēli iepazīst Latviju

Līdz šim spēlēs ir izzinātas daudzas vietas Latvijā – Kurzeme, Vidzeme, Rīgas centrs, Sabile – Talsi un daudzas citas. Spēles organizētas gan kājāmgājējiem, gan autobraucējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svarīgi zināt – arī tad, ja Alūksnē vairākkārt jau ir būts, Alūksnes ielas un ēkas – sen zināmas, spēlējot “Roadgames”, organizatori sola ne tikai atklāt nezināmo, bet arī uzzināt par pilsētu no citas skatu prizmas. Šī spēle aizraus arī Alūksnes atklājējus, jo aizvedīs gan uz ievērojamākajām un labi zināmām vietām, gan ļaus atklāt vien vietējiem zināmo.

Otrs svarīgs aspekts – “Roadgames” spēlei nav noteikta laika un telpas, gadalaika vai dienas stundas ierobežojuma. To var spēlēt jebkurā laikā, samaksājot dalības maksu, kas, startējot vairākiem dalībniekiem, ir simboliska.

Kāpēc piedalīties?

► Spēlē atklāj zīmīgas vietas, slēptus nostūrus un sacenties ar labākajiem.

► Nokļūsti vietās, par kurām iepriekš neko neesi nojautis.

► Paskatīsies uz apskates vērtām vietām no cita rakursa.

► Trenēsi vērību, attapību un prasmi orientēties vidē.

► Pārbaudīsi savas komandas spējas taktikā un stratēģijā.

► Sacentīsies ar citām komandām par labāko rezultātu.

► Sajutīsi veselīgu azartu, atklāšanas un ceļotprieku.

► 2 stundas būsi ierauts spēlē un nedomāsi ne par ko citu.

Pieteikšanās un informācija šeit: https://www.roadgames.com/lv/event/aluksne. Informāciju var gūt arī “Visitaluksne.lv.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.