Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Prieku rod izšujot Dievmātes

Laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” 6.marta numurā jau tika rakstīts par māsām Dominiku un Adrianu Preimanēm un viņu nezūdošo spēku strādājot par aprūpētājām Mālupes pagasta aprūpes centrā „Pīlādži’’. Toreiz māsas tikai pastāstīja par saviem hobijiem-Dominika labprāt ada, cepurītes, zeķes, šo prasmi apguvusi pašmācības ceļā. Adrianas hobijs ir izšūšana, kas abām ir atslodze gan no fiziskā tā emocionālā darba.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagāja pavasaris, vasara ienāca pilnbriedā, un kādā saulainā jūlijā rītā kā parasti smaidīga pienāca Adriana ar izšūtu Dievmāti.

Adriana ir kristiete pieder pie Pareizticīgo konfesijas vai tāpēc sākusi pievērsties Dievmātes izsušanai? To jauniete apgalvot nevar, to gan, ka prieku rodot, izšujot Dievmātes. Agrāk uz rokdarbiem prāts nav nesies. Bijusi sportiste. Mācījusies Liepnas vidusskolā. Krass pavērsiens sācies, kad vajadzējis likt eksāmenus. Starp diviem eksāmeniem vajadzējis izvēlēties psiholoģiju vai mājturību. Adriana izvēlējusies mājturību. Pirmais izšuvums bijis kaķītis 50x 50 izmērā. Ar to arī sācies. Sešus gadus šuvusi dažādus darbus, bet tieši Dievmāti- trīs gadi. Tie ir pasūtījuma darbi, arī rokā Adrianai ir pasūtījuma darbs. -Katrs darbs prasa precizitāti, koncentrēšanos un, ko tur liegties arī attiecīgu dvēseles noskaņojumu, tāpēc mani darbi top mēnešiem ilgi, tagad gribu Dievmāti izšūt ar pērlītēm, stāsta Adriana, un priecājās, ka tieši skola ir devusi iedvesmu izšūšanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.