Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pošamies uz Brīvbodi Alūksnē!

Nākamajā sestdienā, 22. maijā, no pulksten 10 līdz 13 Alūksnes novada Sabiedrības centrā (Dārza iela 8 a) būs Brīvbode. Interesenti var jau sākt gatavoties, pārskatot savus apģērba un citu lietu krājumus. Pasākums plānots, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus. Pieteikties apmeklējumam var bmbodealuksne@inbox.lv vai www.facebook.com/brivbodealuksne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atgādinām, kas ir Brīvbode: ja tavā saimniecībā ir labi saglabājušās lietas, bet tām īsti vairs pielietojumu neredzi, tās ir cienīgas doties uz Brīvbodi.

Iepriekš jāpiesakās

Brīvbodes darbība mazliet mainījusies līdz ar valdības noteiktajiem ierobežojumiem pandēmijas laikā. “Ierobežotas darbības apstākļos tā notiek ar iepriekšēju pierakstu. Arī telpā, kur izvietots piedāvājums, piekļuve ir limitēta, bet viss notiek. Iespējama arī stilista konsultācija,” vēsta organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sadarbība ar Brīvbodi Rīgā

Jaunums ir tas, ka izveidota sadarbība ar Brīvbodi Rīgā, tādējādi rodot daudzveidīgāku piedāvājumu. “Tiem, kas nevēlas revidēt garderobi, tas obligāti nav jādara. Pietiek paņemt līdzi pāris maināmas lietas un atnākt,” iedrošina organizatori. Nākotnē paredzētas tematiskās Brīvbodes, un tiklīdz pandēmijas situācija ļaus, plānoti izbraukumi arī uz citām pilsētām.

Radošās burkas

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svarīgi zināt, ka Brīvbode cilvēkus rosina būt videi draudzīgiem, un tā dzimst daudzi interesanti piedāvājumi. Piemēram, it kā nevajadzīgām trīslitru burkām atrodot tik daudz radošu pielietojumu (attēlos). Burkas arī būs pieejamas Brīvbodē. Tāpat interesenti aicināti dalīties ar stādiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.